MKS ORZEŁ Przeworsk - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

POLONIA Przemyśl<b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>
POLONIA Przemyśl 6:1 ORZEŁ PRZEWORSK
2014-04-16, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
IZOLATOR Boguchwała pauza
AVIA Świdnik 0:1 LUBLINIANKA Lublin
POLONIA Przemyśl 6:1 ORZEŁ PRZEWORSK
CHEŁMIANKA Chełm 5:1 PODLASIE Biała Podlaska
STAL Kraśnik 0:1 KARPATY Krosno
RESOVIA Rzeszów 2:0 TOMASOVIA Tomaszów Lub.
STAL Sanok 1:0 AMSPN Hetman Zamość
ORLĘTA Radzyń Podlaski 1:0 JKS Jarosław
OMEGA Stary Zamość 0:0 SOKÓŁ Sieniawa

Statystyki drużyny

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. madziaa_1990 124
2. maciek70 116
3. m_1986 101
4. gru_2708 96
5. kozi1988 90
6. stepien4 84
7. Orzel1945Przeworsk 83
8. sport00 77
9. Kubaaa97 75
10. maxi74 44

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 1051, wczoraj: 3828
ogółem: 1 811 619

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator
status Gadu-Gadu

Aktualności

24 kolejka: ORZEŁ - Avia Świdnik

  • autor: kb0000, 2014-04-18 11:34

W najbliższą sobotę, do Przeworska na stadion przy ul.Budowlanych przyjedzie 10. drużyna w tabeli III ligi lubelsko - podkarpackiej - Avia Świdnik.

Świdniczanie w dotychczasowych spotkaniach wyjazdowych zanotowali bilans 3 zwycięstwa, 3 remisy a 4 razy schodzili z obcych boisk jako pokonani.

Najlepszym strzelcem drużyny ze Świdnika jest już niegrający w tej drużynie Wojciech Białek (10 goli), natomiast z grających zawodników najwięcej razy do siatki trafiał Kacper Krawiec (4 gole)

Początek meczu o godzinie 13.

Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska reprezentująca Okręgowe Kolegium Sędziów w Zamościu:
Sędzia główny: Arkadiusz Łaszkiewicz
Asystent 1: Rafał Łyś
Asystent 2: Mariusz Słoboda


24.kolejka III ligi lubelsko-podkarpackiej

  • autor: kb0000, 2014-04-17 17:51

Sobota, 19 kwietnia

TOMASOVIA Tomaszów Lubelski - STAL Kraśnik 11:00
LUBLINIANKA Lublin - IZOLATOR Boguchwała 12:00
ORZEŁ - AVIA Świdnik 13:00
SOKÓŁ Sieniawa - ORLĘTA Radzyń Podlaski 13:00
KARPATY Krosno - CHEŁMIANKA Chełm 13:00
PODLASIE Biała Podlaska - POLONIA Przemyśl 14:00
JKS Jarosław - STAL Sanok 14:00
AMSPN HETMAN Zamość - RESOVIA Rzeszów 14:00

Pauza: OMEGA Stary Zamość
 


Wysoka porażka w Przemyślu

  • autor: kb0000, 2014-04-16 19:29

POLONIA Przemyśl - ORZEŁ 6:1 (2:0)
23' 1:0 Arkadiusz GOSA
29' 2:0 Krzysztof GAWŁOWSKI
65' 3:0 Szymon ROSOCHACKI
70' 4:0 Arkadiusz GOSA
80' 4:1 Radosław SYKAŁA
90' 5:1 Szymon ROSOCHACKI
92' 6:1 Arkadiusz GOSA

W 57.minucie rzutu karnego nie wykorzystał Tomasz Walat (strzał obronił Vasyl Shpuk)

POLONIA: 1.Vasyl SHPUK - 2.Orest KHLIBKEVICH (86' 15.Arkadiusz ORZECHOWSKI), 3.Miłosz MIKOŁAJCZAK (75' 7.Paweł DELIKAT), 5.Piotr KUŹNIAR, 17.Rafał ROGALSKI, 6.Krzysztof GAWŁOWSKI, 9.Paweł SEDLACZEK (60' 4.Szymon ROSOCHACKI), 10.Krystian KAZEK, 13.Mykhailo RIABYI, 18.Taras OVCHAR (78' 11.Adrian KAZEK), 8.Arkadiusz GOSA

ORZEŁ: 1.Mateusz KARNAS - 2.Sylwester JAROSZ, 13.Radosław SYKAŁA, 9.Krzysztof SIERŻĘGA, 17.Krzysztof WERES (81' 11.Grzegorz PAWEŁEK), 4.Patryk BRODA, 16.Konrad KARWACKI, 6.Paweł ZIĘBA (39' 18.Piotr MAJCHER), 7.Mateusz KOCUR, 5.Tomasz WALAT, 10.Mateusz WALKOWICZ (67' 14.Marek FLOREK)

ŻÓŁTE KARTKI: Piotr KUŹNIAR - Krzysztof SIERŻĘGA, Mateusz KOCUR

SĘDZIOWALI: Tomasz MROCZEK oraz Jacek WĘGRZYN i Sebastian KRZAK (Mielec)


23.kolejka: Polonia Przemyśl - ORZEŁ

  • autor: kb0000, 2014-04-15 09:28

Rozgrywki zaczynają przyśpieszać a więc już w środę Orzeł uda się do Przemyśla by zmierzyć się tam z miejscową Polonią.

Drużyna Polonii pod wodzą nowego trenera Macieja Ryniaka w tej rundzie przegrała dwa razy a ostatnio wygrała z Lublinianką Lublin.

Sędzią głównym tego spotkania będzie Tomasz Mroczek z Mielca


23.kolejka III ligi lubelsko-podkarpackiej

  • autor: kb0000, 2014-04-14 18:03

Środa, 16 kwietnia

STAL Kraśnik - KARPATY Krosno 0:1
POLONIA Przemyśl - ORZEŁ 6:1
AVIA Świdnik - LUBLINIANKA Lublin 0:1
w Lublinie
CHEŁMIANKA Chełm - PODLASIE Biała Podlaska 5:1
STAL Sanok - AMSPN HETMAN Zamość 1:0
ORLĘTA Radzyń Podlaski - JKS Jarosław 1:0
OMEGA Stary Zamość - SOKÓŁ Sieniawa 0:0
RESOVIA Rzeszów - TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 2:0


Wyniki juniorów

  • autor: MKS OP, 2014-04-13 22:18

W sobotę, w Kolbuszowej ligowe spotkania rozegrali juniorzy naszego klubu.

Juniorzy starsi:

MKS Kolbuszowa - ORZEŁ 3:3 (2:2)

bramki: Zając, Kluz, Gurak

ORZEŁ: Dryla - Kluz, Flak, Sęga, Dudek, Rydz, Jagieła,Struś (45' Majcher), Zając (60' Krupa), Gurak, Czyrny (75' Leja)

Juniorzy młodsi:

MKS Kolbuszowa - ORZEŁ 2:1 (1:0)

bramka: Struś

ORZEŁ: Gierczak - Leja (40' Bogusz), Salwach, Pikuła, Przewrocki - Gurak (71' Paluch), Duży (69' Pawlik), Groch, Surówka (40' Struś), Surmiak - Morawski (50' Piątek).

Była to pierwsza porażka juniorów młodszych w rozgrywkach.


Rezygnacja trenera Kaczyńskiego

  • autor: kb0000, 2014-04-12 23:37

Po przegranym meczu z Chełmianką, Trener Tomasz Kaczyński zrezygnował z dalszego prowadzenia zespołu.

Trenerowi dziękujemy za pracę w naszym klubie i życzymy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej,

 


Porażka z Chełmianką

  • autor: kb0000, 2014-04-12 20:01

ORZEŁ - Chełmianka Chełm 0:3 (0:1)
33' 0:1 Damian RUSIECKI
63' 0:2 Mateusz OLSZAK (karny)
88' 0:3 Damian RUSIECKI (karny)

ORZEŁ: 1.Mateusz KARNAS - 4.Patryk BRODA, 9.Krzysztof SIERŻĘGA, 13.Radosław SYKAŁA, 2.Sylwester JAROSZ (81' 15.Tomasz OSTRZYWILK) - 7.Mateusz KOCUR, 3.Marcin ZAGÓRSKI (68' 6.Adrian GURAK), 17.Krzysztof WERES, 11.Grzegorz PAWEŁEK (68' 18.Piotr MAJCHER) - 5.Tomasz WALAT, 10.Mateusz WALKOWICZ

Chełmianka Chełm: 1.Mateusz KRAWCZAK - 2.Krzysztof BODZIAK, 3.Tomasz BORYS, 15.Marek GRZYWNA, 19.Mateusz TYWONIUK (71' 17.Marcin FIEDEŃ), 6.Łukasz JANKOWSKI, 14.Michał KOBIAŁKA, 8.Łukasz MŁYNARSKI (78' 16.Paweł FORNAL), 11.Mateusz OLSZAK (85' 21.Damian WACEWICZ), 16.Damian RUSIECKI, 7.Piotr WÓJCIK (71' 9.Oskar WRÓBEL)

ŻÓŁTE KARTKI: Krzysztof WERES, Marcin ZAGÓRSKI, Radosław SYKAŁA, Patryk BRODA - Marcin FIEDEŃ

CZERWONA KARTKA: Radosław SYKAŁA

SĘDZIOWALI: Piotr KASPERSKI oraz Maciej RÓŻYŃSKI i Michał PASTUSIAK (KS Lublin)


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

<b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>AVIA Świdnik
ORZEŁ PRZEWORSK   AVIA Świdnik
2014-04-19, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
OMEGA Stary Zamość - pauza
SOKÓŁ Sieniawa - ORLĘTA Radzyń Podlaski
JKS Jarosław - STAL Sanok
AMSPN Hetman Zamość - RESOVIA Rzeszów
TOMASOVIA Tomaszów Lub. - STAL Kraśnik
KARPATY Krosno - CHEŁMIANKA Chełm
PODLASIE Biała Podlaska - POLONIA Przemyśl
ORZEŁ PRZEWORSK - AVIA Świdnik
LUBLINIANKA Lublin - IZOLATOR Boguchwała

Mecze Orła - wiosna 2014

22.03.14 (14:00)
STAL Sanok (w) 4:0
29.03.14 (14:00)
RESOVIA Rzeszów (d) 1:4
06.04.14 (11:00)
STAL Kraśnik (w) 3:0
13.04.14 (15:00)
CHEŁMIANKA Chełm (d)
16.04.14 (16:00)
POLONIA Przemyśl (w)
19.04.14 (13:00)
AVIA Świdnik (d)
27.04.14 (11:00)
IZOLATOR Boguchwała (w)
01.05.14 (17:00)
LUBLINIANKA Lublin (d)
04.05.14 Orzeł pauzuje
10.05.14 (17:00)
PODLASIE Biała Podlaska (w)
14.05.14 (17:00)
KARPATY Krosno (d)
18.05.14 (17:00)
TOMASOVIA Tomaszów Lubelski (w)
24.05.14 (17:00)
AMSPN HETMAN Zamość (d)
31.05.14 (17:00)
JKS Jarosław (w)
04.06.14 (17:30)
SOKÓŁ Sieniawa (d)
07.06.14 (17:00)
OMEGA Stary Zamość (w)

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

Orzeł - Orlęta Radzyń Podlaski (17.11.2013)
Ładowanie...