MKS ORZEŁ Przeworsk - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

BŁĘKITNI Ropczyce<b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>
BŁĘKITNI Ropczyce 2:0 ORZEŁ PRZEWORSK
2016-08-27, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
BŁĘKITNI Ropczyce 2:0 ORZEŁ PRZEWORSK
START Pruchnik 2:3 SOKÓŁ Nisko
IGLOOPOL Dębica 4:2 POLONIA Przemyśl
GŁOGOVIA Głogów Małopolski LKS Pisarowce
WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 5:0 STAL Nowa Dęba
IZOLATOR Boguchwała RZEMIEŚLNIK Pilzno
PIAST Tuczempy SOKÓŁ Sieniawa
KS Wiązownica STAL Gorzyce
WISŁOK Wiśniowa CZARNI Jasło

Statystyki drużyny

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gru_2708 21
2. maciek70 20
3. m_1986 15

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 373, wczoraj: 2113
ogółem: 3 569 144

statystyki szczegółowe

Patron Medialny

 

 

 

 

Aktualności

Orzeł pokonany przez Błękitnych

  • autor: admin, 2016-08-28 08:29

W spotkaniu 4. kolejki IV ligi podkarpackiej Orzeł uległ w Ropczycach 0:2.

Błękitni Ropczyce - Orzeł 2:0 (2:0)
1:0 Mariusz Wiktor - z rzutu karnego (10')
2:0 Mariusz Wiktor - głową (32')

Orzeł: Kurosz - Broda, Tworzydło, Misiło, Misiąg, Struś, Duży (56. P.Gurak), Boratyn, Mikulec, Pigan (70. Syk), Świst (64. Kyć)


Biało - czerwony weekend

  • autor: kb0000, 2016-08-26 16:40

SENIORZY Błękitni Ropczyce - ORZEŁ 2:0

JUNIOR STARSZY ORZEŁ - Pogórze Dubiecko 2:0

JUNIOR MŁODSZY ORZEŁ - Karpaty Krosno 1:4


Mariusz Myszka sędzią meczu w Ropczycach

  • autor: kb0000, 2016-08-25 10:27

27-letni Mariusz Myszka ze Stalowej Woli będzie sędzią głównym sobotniego spotkania 4. kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Błękitnymi Ropczyce a Orłem.

Stalowowolski arbiter w przeszłości był piłkarzem, ma za sobą występy m.in w pierwszoligowej wtedy Stali Stalowa Wola.

Sędziami asystentami w tym meczu będą Tomasz Weber oraz Igor Samołyk.


OPP: LKS Skołoszów - Orzeł

  • autor: kb0000, 2016-08-24 07:45

Okręgowy Puchar Polski Jarosław

LKS Skołoszów - ORZEŁ 1:0 (0:0)

Skład Orła: Flak - Broda, Jarosz, Tworzydło (Polak), Misiąg (Mikulec)- P.Gurak, Kyć, Duży, Paluch (Kowal). M.Piątek (Boratyn), Syk (Świst)
 

 


O meczu słów kilka - trener Daniel Zielenkiewicz

  • autor: kb0000, 2016-08-21 21:30

Po meczu, kilka słów na temat spotkania dla naszej strony powiedział szkoleniowiec Orła - Daniel Zielenkiewicz.

Był to bardzo trudny mecz, bo Sokół Nisko to czołówka ligi z bardzo doświadczonymi zawodnikami. Nasz zespól zagrał świetny mecz, podniósł się po stracie bramki i bliski był nawet wygrania. Nasza praca zaczyna powoli procentować i dawać efekty. Stać nas na wiele i dołożymy wszelkich starań aby działacze i Kibice Orła byli zadowoleni z naszej walecznej postawy. Dziękuję wszystkim za walkę i pomoc.


Emocje oraz dobry mecz w Nisku i Orzeł wywozi jeden punkt

  • autor: kb0000, 2016-08-20 21:27

Kibice zgromadzeni na stadionie w Nisku nie mogli narzekać na poziom spotkania. Po dobrym spotkaniu oba zespoły podzieliły się punktami. Nasza drużyna z meczu na mecz nabiera rozpędu, a gospodarze pokazali że mogą skutecznie przeciwstawić się czołowym drużynom tej ligi.

SOKÓŁ Nisko - ORZEŁ 1:1 (0:0)
62' 1:0 Michał Serafin
67' 1:1 Piotr Boratyn

SOKÓŁ: Wietecha - Wilk, Maciorowski, Sudoł, Krystian Lebioda, Serafin, Dyba (78. Tur), Kocój (78. Kołodziej), Juda, Drelich (60. Wojtak), Woźniak (68. Jacek Stępień). Trener: Artur Lebioda.

ORZEŁ: Kurosz - Misiąg, Misiło, Jarosz, Tworzydło, Struś (70. Duży), Boratyn (73. Kyć), Broda, Mikulec, Pigan (86. Paluch), Świst (88. Syk). Trener: Daniel Zielenkiewicz.

Żółte kartki: Jacek Stępień - Kyć.
Sędziowali: Paweł Charchut oraz Sebastian Antosiewicz i Piotr Rachwał (KS Rzeszów).

MKS Orzeł wywozi jeden punkt ze stadionu w Nisku, notując tym samym pierwszy punkt w rozgrywkach ligowych.
Już przed meczem mieliśmy świadomość, że spotkanie nie będzie należało do łatwych, gracze Sokoła opromienieni dwoma wyjazdowymi zwycięstwami przystępowali do meczu w roli faworyta.

Więcej w rozwinięciu...


Biało - czerwony weekend

  • autor: kb0000, 2016-08-20 08:25

SENIORZY: Sokół Nisko - ORZEŁ 1:1 (Boratyn)
ORZEŁ: Kurosz - Misiąg, Misiło, Jarosz, Tworzydło, Struś (70. Duży), Boratyn (73. Kyć ż), Broda, Mikulec, Pigan (86. Paluch), Świst (88. Syk).
Sędziowali: Paweł Charchut oraz Sebastian Antosiewicz i Piotr Rachwał (Rzeszów).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JUNIOR STARSZY: ORZEŁ - KS Wiązownica 5:2 (Piątek x4, Rupar)
ORZEŁ: Kamil Wołowiec - Bogacz (46. Rupar), Chomik, Kijanka (46. Przewrocki), Kowal ż, Młodnicki (85. Dominik Szlachta), Paluch (46. Bogusz), Piątek, Polak, Wawryszko (46. Surówka), Przemysław Wołowiec (80. Marek).
Sędziował: Jacek Kuśnierz (Jarosław).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JUNIOR MŁODSZY: Polonia Przemyśl - ORZEŁ 3:2 (Lechowicz, Kijanka)
ORZEŁ: Sokół - Grygar (41. Kijanka), Bogacz (41. Wawryszko ż), Chmura, Frydlewicz (72. Urban), Knytel (73. Śliwa), Korzeniowski, Lechowicz, Rachfał, Dominik Szlachta ż (70. Komenda), Woźniak (58. Piróg).
Sędziowali: Jacek Kuśnierz oraz Jacek Marek i Oskar Hamacher (Jarosław)


I runda Pucharu Polski: LKS Skołoszów - Orzeł

  • autor: kb0000, 2016-08-19 11:22

Znamy rywala naszej drużyny w Okręgowym Pucharze Polski. Będzie nim LKS Skołoszów, grający w V lidze.

  • LKS „WISZNIA" NIENOWICE - LKS „SANOCZANKA" ŚWIĘTE
  • LKS „SZKŁO" MŁYNY - LKS „GRANICA" STUBNO
  • LKS „ISKRA" CIESZACIN WIELKI - LKS „PROMYK" URZEJOWICE
  • MKS „POGOŃ-SOKÓŁ" LUBACZÓW - KS WIĄZOWNICA
  • LKS SKOŁOSZÓW - MKS „ORZEŁ" PRZEWORSK
  • KS WĘGIERKA - MKS „START" PRUCHNIK
  • LKS „GRANICZNI" KROWICA - LKS „SANTOS" PIWODA
  • LKS „HURAGAN" GNIEWCZYNA - LKS „BŁĘKITNI" GRZĘSKA
  • LZS KISIELÓW-PEŁNATYCZE - MKS KAŃCZUGA
  • LKS „FENIX" LESZNO - LKS „MOTOR" GROCHOWCE
  • ULKS „SAN" HURECZKO - LKS „PŁOMIEŃ" MORAWSKO
  • KS „PIAST" TUCZEMPY - PAUZA
  • JKS 1909 JAROSŁAW - PAUZA
  • MKS „POLONIA" PRZEMYŚL - PAUZA
  • MKS „SOKÓŁ" SIENIAWA - PAUZA
  • LKS „WÓLCZANKA" WÓLKA PEŁK. - PAUZA
  •  Ustala się dzień oraz godz. rozpoczęcia zawodów:

    Środa (24.08.2016) godz. 17:00

    Gospodarze zawodów wymienieni są na I – miejscu.

    Jeżeli w regulaminowym czasie gry nie zostanie wyłoniony zwycięzca następuje dogrywka 2x15 min.

    Jeżeli dogrywka nie wyłoni zwycięzcy będą egzekwowane rzuty karne.

    Termin II – go rzutu przewidziany jest 07 wrzesień 2016r.


    Archiwum aktualności


    Najbliższe spotkanie

    <b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>START Pruchnik
    ORZEŁ PRZEWORSK   START Pruchnik
    2016-08-31, 17:00:00

    ŚRODA

    Statystyki przedmeczowe »

    Reklama

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 5
    CZARNI Jasło - BŁĘKITNI Ropczyce
    STAL Nowa Dęba - WISŁOK Wiśniowa
    STAL Gorzyce - WÓLCZANKA Wólka Pełkińska
    SOKÓŁ Sieniawa - KS Wiązownica
    LKS Pisarowce - PIAST Tuczempy
    RZEMIEŚLNIK Pilzno - GŁOGOVIA Głogów Małopolski
    POLONIA Przemyśl - IZOLATOR Boguchwała
    SOKÓŁ Nisko - IGLOOPOL Dębica
    ORZEŁ PRZEWORSK - START Pruchnik

    Mecze Orła - jesień 2016

    07.08.2016 (niedziela) 17:00
    RZEMIEŚLNIK (w) 2:4

    13.08.2016 (sobota) 15:00
    POLONIA (d) 0:1


    20.08.2016 (sobota) 17:00
    SOKÓŁ N. (w) 1:1

    27.08.2016 (sobota) 17:00
    BŁĘKITNI (w) 0:2

    31.08.2016 (środa) 17:00
    START (d)

    03.09.2016 (sobota) 17:00
    IGLOOPOL (w)

    10.09.2016 (sobota) 17:00
    IZOLATOR (d)

    14.09.2016 (środa) 17:00
    GŁOGOVIA (w)

    18.09.2016 (niedziela) 16:00
    PIAST (d)

    25.09.2016 (niedziela) 15:00
    WIĄZOWNICA (w)

    02.10.2016 (niedziela) 15:00
    WÓLCZANKA (d)

    09.10.2016 (niedziela) 14:00
    WISŁOK (w)

    15.10.2016 (sobota) 15:00
    CZARNI (d)

    22.10.2016 (sobota) 15:00
    STAL N.D (w)

    30.10.2016 (niedziela) 13:00
    STAL G. (d)

    06.11.2016 (niedziela) 14:00
    SOKÓŁ S. (w)

    12.11.2016 (sobota) 13:30
    PISAROWCE (d) 

     

     

     

    Najnowsza galeria

    Orzeł-Wólczanka 1:1 (20.03.16)
    Ładowanie...