MKS ORZEŁ Przeworsk - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

PIAST Tuczempy<b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>
PIAST Tuczempy 0:1 ORZEŁ PRZEWORSK
2017-04-28, 17:30:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
STAL Nowa Dęba 1:3 SOKÓŁ Sieniawa
WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 1:1 POLONIA Przemyśl
PIAST Tuczempy 0:1 ORZEŁ PRZEWORSK
KS Wiązownica 1:0 SOKÓŁ Nisko
BŁĘKITNI Ropczyce 4:1 STAL Gorzyce
CZARNI Jasło 1:0 LKS Pisarowce
GŁOGOVIA Głogów Małopolski 2:0 START Pruchnik
IZOLATOR Boguchwała 4:0 IGLOOPOL Dębica
WISŁOK Wiśniowa RZEMIEŚLNIK Pilzno

Statystyki drużyny

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. m_1986 129
2. maciek70 124
3. gru_2708 69

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 180, wczoraj: 1101
ogółem: 3 923 107

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 26 65 20 5 1 79 - 19 +60
2.
herb
bz 25 54 17 3 5 54 - 24 +30
3.
herb
bz 26 51 16 3 7 48 - 26 +22
4.
herb
bz 26 43 11 10 5 39 - 31 +8
5.
herb
bz 26 42 12 6 8 34 - 36 -2
6.
herb
plus 26 38 10 8 8 28 - 29 -1
7.
herb
minus 25 36 9 9 7 44 - 37 +7
8.
herb
minus 25 36 10 6 9 37 - 31 +6
9.
herb
minus 25 36 11 3 11 29 - 30 -1
10.
herb
minus 25 36 11 3 11 24 - 29 -5
11.
herb
bz 26 33 9 6 11 37 - 33 +4
12.
herb
bz 25 32 9 5 11 31 - 35 -4
13.
herb
bz 24 31 9 4 11 28 - 38 -10
14.
herb
bz 26 30 8 6 12 32 - 35 -3
15.
herb
bz 25 27 7 6 12 27 - 46 -19
16.
herb
bz 25 26 7 5 13 28 - 39 -11
17.
herb
bz 25 16 2 10 13 21 - 51 -30
18.
herb
bz 25 2 0 2 23 16 - 67 -51

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
13 37 12 1 0 47 - 5 +42
2.
herb
12 32 10 2 0 33 - 8 +25
3.
herb
13 29 9 2 2 29 - 9 +20
4.
herb
13 25 7 4 2 29 - 18 +11
5.
herb
13 25 7 4 2 20 - 13 +7
6.
herb
12 23 7 2 3 25 - 14 +11
7.
herb
13 22 6 4 3 18 - 13 +5
8.
herb
13 22 6 4 3 11 - 10 +1
9.
herb
13 21 6 3 4 21 - 14 +7
10.
herb
13 21 6 3 4 16 - 11 +5
11.
herb
13 19 6 1 6 13 - 14 -1
12.
herb
13 16 4 4 5 20 - 16 +4
13.
herb
11 16 5 1 5 12 - 12 0
14.
herb
12 15 4 3 5 16 - 16 0
15.
herb
13 15 4 3 6 17 - 19 -2
16.
herb
12 15 4 3 5 14 - 22 -8
17.
herb
13 7 1 4 8 15 - 26 -11
18.
herb
13 2 0 2 11 8 - 32 -24

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
13 28 8 4 1 32 - 14 +18
2.
herb
13 22 7 1 5 21 - 16 +5
3.
herb
13 22 7 1 5 19 - 17 +2
4.
herb
13 21 5 6 2 21 - 18 +3
5.
herb
13 17 5 2 6 15 - 19 -4
6.
herb
12 17 5 2 5 11 - 15 -4
7.
herb
13 17 5 2 6 14 - 23 -9
8.
herb
13 16 4 4 5 17 - 19 -2
9.
herb
12 15 5 0 7 13 - 19 -6
10.
herb
13 15 4 3 6 16 - 26 -10
11.
herb
13 14 4 2 7 12 - 19 -7
12.
herb
13 13 3 4 6 12 - 17 -5
13.
herb
13 12 3 3 7 16 - 19 -3
14.
herb
13 12 3 3 7 13 - 24 -11
15.
herb
12 11 2 5 5 15 - 19 -4
16.
herb
12 11 3 2 7 11 - 20 -9
17.
herb
12 9 1 6 5 6 - 25 -19
18.
herb
12 0 0 0 12 8 - 35 -27

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. WÓLCZANKA Wólka PełkińskaWÓLCZANKA Wólka Pełkińska 17 45 14 3 0 52 - 9 +43
2. IZOLATOR BoguchwałaIZOLATOR Boguchwała 17 38 12 2 3 37 - 12 +25
3. SOKÓŁ SieniawaSOKÓŁ Sieniawa 17 34 11 1 5 32 - 19 +13
4. RZEMIEŚLNIK PilznoRZEMIEŚLNIK Pilzno 17 30 8 6 3 36 - 25 +11
5. PIAST TuczempyPIAST Tuczempy 17 29 8 5 4 26 - 22 +4
6. LKS PisarowceLKS Pisarowce 17 28 9 1 7 18 - 18 0
7. SOKÓŁ NiskoSOKÓŁ Nisko 17 28 8 4 5 24 - 25 -1
8. IGLOOPOL DębicaIGLOOPOL Dębica 17 26 8 2 7 24 - 23 +1
9. WISŁOK WiśniowaWISŁOK Wiśniowa 17 24 7 3 7 25 - 25 0
10. CZARNI JasłoCZARNI Jasło 17 24 7 3 7 23 - 26 -3
11. BŁĘKITNI RopczyceBŁĘKITNI Ropczyce 17 21 6 3 8 21 - 26 -5
12. GŁOGOVIA Głogów MałopolskiGŁOGOVIA Głogów Małopolski 17 19 5 4 8 17 - 26 -9
13. KS WiązownicaKS Wiązownica 17 19 4 7 6 12 - 22 -10
14. <b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>ORZEŁ PRZEWORSK 17 18 5 3 9 23 - 26 -3
15. STAL GorzyceSTAL Gorzyce 17 18 5 3 9 21 - 25 -4
16. POLONIA PrzemyślPOLONIA Przemyśl 17 17 5 2 10 17 - 23 -6
17. STAL Nowa DębaSTAL Nowa Dęba 17 11 2 5 10 11 - 30 -19
18. START PruchnikSTART Pruchnik 17 1 0 1 16 12 - 49 -37

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. WÓLCZANKA Wólka PełkińskaWÓLCZANKA Wólka Pełkińska 9 20 6 2 1 27 - 10 +17
2. KS WiązownicaKS Wiązownica 9 19 6 1 2 16 - 7 +9
3. SOKÓŁ SieniawaSOKÓŁ Sieniawa 9 17 5 2 2 16 - 7 +9
4. POLONIA PrzemyślPOLONIA Przemyśl 9 16 4 4 1 20 - 10 +10
5. IZOLATOR BoguchwałaIZOLATOR Boguchwała 8 16 5 1 2 17 - 12 +5
6. PIAST TuczempyPIAST Tuczempy 9 14 3 5 1 13 - 9 +4
7. SOKÓŁ NiskoSOKÓŁ Nisko 9 14 4 2 3 10 - 11 -1
8. WISŁOK WiśniowaWISŁOK Wiśniowa 8 12 3 3 2 12 - 6 +6
9. <b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>ORZEŁ PRZEWORSK 9 12 3 3 3 9 - 9 0
10. GŁOGOVIA Głogów MałopolskiGŁOGOVIA Głogów Małopolski 7 12 4 0 3 11 - 12 -1
11. BŁĘKITNI RopczyceBŁĘKITNI Ropczyce 8 11 3 2 3 10 - 9 +1
12. IGLOOPOL DębicaIGLOOPOL Dębica 8 10 3 1 4 5 - 7 -2
13. LKS PisarowceLKS Pisarowce 8 8 2 2 4 6 - 11 -5
14. STAL GorzyceSTAL Gorzyce 8 8 2 2 4 7 - 14 -7
15. RZEMIEŚLNIK PilznoRZEMIEŚLNIK Pilzno 8 6 1 3 4 8 - 12 -4
16. STAL Nowa DębaSTAL Nowa Dęba 8 5 0 5 3 10 - 21 -11
17. CZARNI JasłoCZARNI Jasło 8 3 0 3 5 4 - 20 -16
18. START PruchnikSTART Pruchnik 8 1 0 1 7 4 - 18 -14

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112131415161718
1. ORZEŁ PRZEWORSK XXX 0:1 - 2:20:14:2 - 1:20:01:1 - 0:2 - 1:14:03:13:01:3
2. IZOLATOR Boguchwała2:0 XXX 2:0 - 2:1 - 4:02:25:11:12:0 - 5:03:11:0 - 4:04:2
3. SOKÓŁ Sieniawa2:03:0 XXX 0:02:10:21:15:1 - 2:10:13:05:1 - - 4:12:1 -
4. WÓLCZANKA Wólka Pełkińska - 3:13:0 XXX 1:14:0 - - 2:03:05:03:05:03:16:15:1 - 4:0
5. POLONIA Przemyśl2:20:0 - 2:2 XXX 1:33:04:10:12:1 - 0:1 - - 3:11:22:01:0
6. PIAST Tuczempy0:10:40:1 - 2:2 XXX 1:0 - 4:02:02:1 - 0:02:22:02:1 - 1:1
7. KS Wiązownica0:2 - 2:10:41:0 - XXX 0:01:00:12:0 - 0:02:0 - 1:12:10:0
8. GŁOGOVIA Głogów Małopolski1:0 - 1:31:22:10:0 - XXX 3:10:1 - - - 2:12:01:20:11:0
9. SOKÓŁ Nisko1:12:00:1 - 2:50:00:03:1 XXX - 3:02:11:02:22:1 - 2:1 -
10. LKS Pisarowce - 0:2 - 0:2 - 1:21:42:02:1 XXX 0:00:1 - 2:11:01:00:13:0
11. WISŁOK Wiśniowa2:1 - 1:12:11:0 - 2:22:3 - 3:0 XXX 0:36:1 - - 1:22:03:0
12. BŁĘKITNI Ropczyce2:02:1 - 2:4 - 1:22:20:11:2 - 1:0 XXX 1:1 - 3:10:01:24:1
13. STAL Nowa Dęba1:2 - 1:33:70:13:30:13:0 - 1:21:10:0 XXX - - 1:11:30:2
14. RZEMIEŚLNIK Pilzno4:22:33:11:22:11:13:13:2 - - 1:13:30:0 XXX 2:0 - 4:1 -
15. START Pruchnik0:11:51:5 - 0:0 - 0:11:12:30:20:51:31:21:2 XXX - 0:2 -
16. CZARNI Jasło - 3:03:10:3 - 0:31:5 - 2:21:00:02:01:10:32:1 XXX - 0:3
17. IGLOOPOL Dębica2:00:30:11:14:21:1 - - 0:10:1 - 1:0 - 0:03:02:1 XXX 2:0
18. STAL Gorzyce - 0:10:10:2 - 2:21:00:21:2 - 0:34:10:01:16:32:1 - XXX

Najbliższe spotkanie

<b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>KS Wiązownica
ORZEŁ PRZEWORSK   KS Wiązownica
2017-05-03, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27
IZOLATOR Boguchwała - BŁĘKITNI Ropczyce
IGLOOPOL Dębica - GŁOGOVIA Głogów Małopolski
START Pruchnik - PIAST Tuczempy
SOKÓŁ Nisko - WÓLCZANKA Wólka Pełkińska
POLONIA Przemyśl - WISŁOK Wiśniowa
RZEMIEŚLNIK Pilzno - CZARNI Jasło
LKS Pisarowce - STAL Nowa Dęba
SOKÓŁ Sieniawa - STAL Gorzyce
ORZEŁ PRZEWORSK - KS Wiązownica

Mecze Orła - wiosna 2017

12.03.2017 (niedziela) 14.00
RZEMIEŚLNIK (d) 1:1

18.03.2017 (sobota) 14.00
POLONIA (w) 2:2


26.03.2017 (niedziela) 15.00
SOKÓŁ N. (d) 0:0

01.04.2017 (sobota) 15.00
BŁĘKITNI (d) 0:2

08.04.2017 (sobota) 16.00
START (w) 1:0

15.04.2017 (sobota) 13.30
IGLOOPOL (d) 3:0

19.04.2017 (środa) 15.00
IZOLATOR (w) 2:0

23.04.2017 (niedziela) 15.00
GŁOGOVIA (d)

29.04.2017 (piątek) 17.30
PIAST (w)

03.05.2017 (środa) 17.00
WIĄZOWNICA (d)

06.05.2017 (sobota) 17.00
WÓLCZANKA (w)

13.05.2017 (sobota) 11.00
WISŁOK (d)

20.05.2017 (sobota) 17.00
CZARNI (w)

24.05.2017 (środa) 17.00
STAL N.D (d)

27.05.2017 (sobota) 16.00
STAL G. (w)

03.06.2017 (sobota) 17.00
SOKÓŁ S. (d)

10.06.2017 (sobota) 17.00
LKS PISAROWCE (w)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najnowsza galeria

Orzeł-Wólczanka 1:1 (20.03.16)
Ładowanie...