MKS ORZEŁ Przeworsk - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

LKS Skołoszów<b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>
LKS Skołoszów 0:5 ORZEŁ PRZEWORSK
2017-02-18, 12:00:00
Skołoszów
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
POLONIA Przemyśl 0:1 BŁĘKITNI Ropczyce
SOKÓŁ Nisko 2:2 RZEMIEŚLNIK Pilzno
START Pruchnik 1:5 SOKÓŁ Sieniawa
IGLOOPOL Dębica 2:0 STAL Gorzyce
IZOLATOR Boguchwała 5:0 STAL Nowa Dęba
GŁOGOVIA Głogów Małopolski 1:2 CZARNI Jasło
PIAST Tuczempy 2:1 WISŁOK Wiśniowa
KS Wiązownica 0:4 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska
ORZEŁ PRZEWORSK 1:1 LKS Pisarowce

Statystyki drużyny

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. m_1986 91
2. maciek70 90
3. gru_2708 69

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 682, wczoraj: 914
ogółem: 3 839 559

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-06 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 3:0 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
2016-08-06 WISŁOK Wiśniowa 2:2 KS Wiązownica zobacz ›
2016-08-06 CZARNI Jasło 0:3 PIAST Tuczempy zobacz ›
2016-08-06 SOKÓŁ Sieniawa 2:1 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
2016-08-06 LKS Pisarowce 1:0 START Pruchnik zobacz ›
2016-08-06 POLONIA Przemyśl 0:1 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
2016-08-07 STAL Nowa Dęba 3:0 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
2016-08-07 STAL Gorzyce 0:1 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
2016-08-07 RZEMIEŚLNIK Pilzno 4:2 ORZEŁ PRZEWORSK relacja ›
2016-08-12 PIAST Tuczempy 0:0 STAL Nowa Dęba zobacz ›
2016-08-13 BŁĘKITNI Ropczyce 1:2 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
2016-08-13 ORZEŁ PRZEWORSK 0:1 POLONIA Przemyśl relacja ›
2016-08-13 IGLOOPOL Dębica 0:1 LKS Pisarowce zobacz ›
2016-08-13 IZOLATOR Boguchwała 2:0 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
2016-08-13 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 1:0 STAL Gorzyce zobacz ›
2016-08-13 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 5:0 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
2016-08-14 KS Wiązownica 1:1 CZARNI Jasło zobacz ›
2016-08-14 RZEMIEŚLNIK Pilzno 2:0 START Pruchnik zobacz ›
2016-08-20 CZARNI Jasło 0:3 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska zobacz ›
2016-08-20 STAL Nowa Dęba 0:1 KS Wiązownica zobacz ›
2016-08-20 STAL Gorzyce 2:2 PIAST Tuczempy zobacz ›
2016-08-20 LKS Pisarowce 0:2 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
2016-08-20 RZEMIEŚLNIK Pilzno 4:1 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
2016-08-20 POLONIA Przemyśl 3:1 START Pruchnik zobacz ›
2016-08-20 SOKÓŁ Nisko 1:1 ORZEŁ PRZEWORSK relacja ›
2016-08-20 WISŁOK Wiśniowa 0:3 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
2016-08-21 SOKÓŁ Sieniawa 5:1 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
2016-08-27 BŁĘKITNI Ropczyce 2:0 ORZEŁ PRZEWORSK relacja ›
2016-08-27 START Pruchnik 2:3 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
2016-08-27 IGLOOPOL Dębica 4:2 POLONIA Przemyśl zobacz ›
2016-08-27 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 0:1 LKS Pisarowce zobacz ›
2016-08-27 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 5:0 STAL Nowa Dęba zobacz ›
2016-08-28 IZOLATOR Boguchwała 3:1 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
2016-08-28 PIAST Tuczempy 0:1 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
2016-08-28 KS Wiązownica 0:0 STAL Gorzyce zobacz ›
2016-08-28 WISŁOK Wiśniowa 1:2 CZARNI Jasło zobacz ›
2016-08-31 CZARNI Jasło 2:0 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
2016-08-31 STAL Nowa Dęba 1:1 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
2016-08-31 STAL Gorzyce 0:2 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska zobacz ›
2016-08-31 SOKÓŁ Sieniawa 1:1 KS Wiązownica zobacz ›
2016-08-31 LKS Pisarowce 1:2 PIAST Tuczempy zobacz ›
2016-08-31 RZEMIEŚLNIK Pilzno 3:2 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
2016-08-31 POLONIA Przemyśl 0:0 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
2016-08-31 SOKÓŁ Nisko 2:1 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
2016-08-31 ORZEŁ PRZEWORSK 4:0 START Pruchnik relacja ›
2016-09-03 BŁĘKITNI Ropczyce 3:1 START Pruchnik zobacz ›
2016-09-03 IGLOOPOL Dębica 2:0 ORZEŁ PRZEWORSK relacja ›
2016-09-03 IZOLATOR Boguchwała 5:1 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
2016-09-03 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 3:0 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
2016-09-03 WISŁOK Wiśniowa 3:0 STAL Gorzyce zobacz ›
2016-09-03 CZARNI Jasło 1:1 STAL Nowa Dęba zobacz ›
2016-09-04 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 2:1 POLONIA Przemyśl zobacz ›
2016-09-04 PIAST Tuczempy 2:2 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
2016-09-04 KS Wiązownica 0:1 LKS Pisarowce zobacz ›
STAL Nowa Dęba 0:0 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
STAL Gorzyce 2:1 CZARNI Jasło zobacz ›
LKS Pisarowce 0:2 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska zobacz ›
RZEMIEŚLNIK Pilzno 3:1 KS Wiązownica zobacz ›
POLONIA Przemyśl 1:3 PIAST Tuczempy zobacz ›
2016-09-10 SOKÓŁ Nisko 3:1 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
2016-09-10 ORZEŁ PRZEWORSK 0:1 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
2016-09-11 SOKÓŁ Sieniawa 0:1 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
2016-09-11 START Pruchnik 0:2 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
2016-09-14 BŁĘKITNI Ropczyce 1:2 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
2016-09-14 IZOLATOR Boguchwała 1:0 START Pruchnik zobacz ›
2016-09-14 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 1:0 ORZEŁ PRZEWORSK relacja ›
2016-09-14 PIAST Tuczempy 4:0 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
2016-09-14 KS Wiązownica 1:0 POLONIA Przemyśl zobacz ›
2016-09-14 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 3:1 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
2016-09-14 WISŁOK Wiśniowa 3:0 LKS Pisarowce zobacz ›
2016-09-14 CZARNI Jasło 3:1 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
2016-09-14 STAL Nowa Dęba 0:2 STAL Gorzyce zobacz ›
2016-09-17 STAL Gorzyce 4:1 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
2016-09-17 LKS Pisarowce 1:0 CZARNI Jasło zobacz ›
2016-09-17 POLONIA Przemyśl 2:2 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska zobacz ›
2016-09-17 ORZEŁ PRZEWORSK 4:2 PIAST Tuczempy relacja ›
2016-09-17 SOKÓŁ Nisko 0:0 KS Wiązownica zobacz ›
2016-09-18 SOKÓŁ Sieniawa 5:1 STAL Nowa Dęba zobacz ›
2016-09-18 RZEMIEŚLNIK Pilzno 1:1 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
2016-09-18 START Pruchnik 1:1 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
2016-09-18 IGLOOPOL Dębica 0:3 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
10  2016-09-24 BŁĘKITNI Ropczyce 2:1 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
10  2016-09-24 PIAST Tuczempy 2:0 START Pruchnik zobacz ›
10  2016-09-24 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 2:0 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
10  2016-09-24 CZARNI Jasło 0:3 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
10  2016-09-24 STAL Nowa Dęba 1:2 LKS Pisarowce zobacz ›
10  2016-09-24 STAL Gorzyce 0:1 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
10  2016-09-25 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 0:1 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
10  2016-09-25 KS Wiązownica 0:2 ORZEŁ PRZEWORSK zobacz ›
10  2016-09-25 WISŁOK Wiśniowa 1:0 POLONIA Przemyśl zobacz ›
11  2016-10-01 LKS Pisarowce 3:0 STAL Gorzyce zobacz ›
11  2016-10-01 POLONIA Przemyśl 1:2 CZARNI Jasło zobacz ›
11  2016-10-01 SOKÓŁ Nisko 3:0 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
11  2016-10-01 IGLOOPOL Dębica 1:1 PIAST Tuczempy zobacz ›
11  2016-10-01 IZOLATOR Boguchwała 2:2 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
11  2016-10-02 SOKÓŁ Sieniawa 3:0 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
11  2016-10-02 RZEMIEŚLNIK Pilzno 0:0 STAL Nowa Dęba zobacz ›
11  2016-10-02 ORZEŁ PRZEWORSK 2:2 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska relacja ›
11  2016-10-02 START Pruchnik 0:1 KS Wiązownica zobacz ›
12  2016-10-08 BŁĘKITNI Ropczyce 0:1 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
12  2016-10-08 PIAST Tuczempy 0:4 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
12  2016-10-08 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 6:1 START Pruchnik zobacz ›
12  2016-10-08 CZARNI Jasło 2:2 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
12  2016-10-08 STAL Nowa Dęba 0:1 POLONIA Przemyśl zobacz ›
12  2016-10-08 STAL Gorzyce 1:1 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
12  2016-10-09 KS Wiązownica 2:1 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
12  2016-10-09 WISŁOK Wiśniowa 2:1 ORZEŁ PRZEWORSK relacja ›
12  2016-10-09 SOKÓŁ Sieniawa 2:1 LKS Pisarowce zobacz ›
13  2016-10-14 LKS Pisarowce 0:1 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
13  2016-10-15 POLONIA Przemyśl 1:0 STAL Gorzyce zobacz ›
13  2016-10-15 SOKÓŁ Nisko 1:0 STAL Nowa Dęba zobacz ›
13  2016-10-15 IGLOOPOL Dębica 1:1 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska zobacz ›
13  2016-10-15 IZOLATOR Boguchwała 4:0 KS Wiązownica zobacz ›
13  2016-10-16 RZEMIEŚLNIK Pilzno 3:1 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
13  2016-10-16 ORZEŁ PRZEWORSK 3:1 CZARNI Jasło relacja ›
13  2016-10-16 START Pruchnik 0:5 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
13  2016-10-16 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 0:0 PIAST Tuczempy zobacz ›
14  2016-10-22 BŁĘKITNI Ropczyce 1:2 PIAST Tuczempy zobacz ›
14  2016-10-22 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 3:1 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
14  2016-10-22 CZARNI Jasło 2:1 START Pruchnik zobacz ›
14  2016-10-22 STAL Nowa Dęba 1:2 ORZEŁ PRZEWORSK zobacz ›
14  2016-10-22 STAL Gorzyce 1:2 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
14  2016-10-22 LKS Pisarowce 2:1 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
14  2016-10-23 KS Wiązownica 0:0 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
14  2016-10-23 WISŁOK Wiśniowa 2:0 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
14  2016-10-23 SOKÓŁ Sieniawa 2:1 POLONIA Przemyśl zobacz ›
15  2016-10-29 POLONIA Przemyśl 2:1 LKS Pisarowce zobacz ›
15  2016-10-29 SOKÓŁ Nisko 0:1 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
15  2016-10-29 ORZEŁ PRZEWORSK 1:3 STAL Gorzyce zobacz ›
15  2016-10-29 IGLOOPOL Dębica 2:1 CZARNI Jasło zobacz ›
15  2016-10-29 IZOLATOR Boguchwała 2:0 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
15  2016-10-29 PIAST Tuczempy 1:0 KS Wiązownica zobacz ›
15  2016-10-30 RZEMIEŚLNIK Pilzno 3:3 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
15  2016-10-30 START Pruchnik 1:2 STAL Nowa Dęba zobacz ›
15  2016-10-30 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 1:2 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska zobacz ›
16  2016-11-05 BŁĘKITNI Ropczyce 2:2 KS Wiązownica zobacz ›
16  2016-11-05 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 4:0 PIAST Tuczempy zobacz ›
16  2016-11-05 CZARNI Jasło 3:0 IZOLATOR Boguchwała zobacz ›
16  2016-11-05 STAL Nowa Dęba 1:3 IGLOOPOL Dębica zobacz ›
16  2016-11-05 STAL Gorzyce 6:3 START Pruchnik zobacz ›
16  2016-11-05 LKS Pisarowce 2:1 SOKÓŁ Nisko zobacz ›
16  2016-11-06 WISŁOK Wiśniowa 2:3 GŁOGOVIA Głogów Małopolski zobacz ›
16  2016-11-06 SOKÓŁ Sieniawa 2:0 ORZEŁ PRZEWORSK zobacz ›
16  2016-11-06 RZEMIEŚLNIK Pilzno 2:1 POLONIA Przemyśl zobacz ›
17  POLONIA Przemyśl 0:1 BŁĘKITNI Ropczyce zobacz ›
17  SOKÓŁ Nisko 2:2 RZEMIEŚLNIK Pilzno zobacz ›
17  START Pruchnik 1:5 SOKÓŁ Sieniawa zobacz ›
17  IGLOOPOL Dębica 2:0 STAL Gorzyce zobacz ›
17  IZOLATOR Boguchwała 5:0 STAL Nowa Dęba zobacz ›
17  GŁOGOVIA Głogów Małopolski 1:2 CZARNI Jasło zobacz ›
17  PIAST Tuczempy 2:1 WISŁOK Wiśniowa zobacz ›
17  KS Wiązownica 0:4 WÓLCZANKA Wólka Pełkińska zobacz ›
17  2016-11-11 ORZEŁ PRZEWORSK 1:1 LKS Pisarowce zobacz ›
18  BŁĘKITNI Ropczyce WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 00:00
18  KS Wiązownica WISŁOK Wiśniowa 00:00
18  PIAST Tuczempy CZARNI Jasło 00:00
18  GŁOGOVIA Głogów Małopolski STAL Nowa Dęba 00:00
18  IZOLATOR Boguchwała STAL Gorzyce 00:00
18  IGLOOPOL Dębica SOKÓŁ Sieniawa 00:00
18  START Pruchnik LKS Pisarowce 00:00
18  ORZEŁ PRZEWORSK RZEMIEŚLNIK Pilzno 00:00
18  SOKÓŁ Nisko POLONIA Przemyśl 00:00
19  SOKÓŁ Nisko BŁĘKITNI Ropczyce 00:00
19  POLONIA Przemyśl ORZEŁ PRZEWORSK 00:00
19  LKS Pisarowce IGLOOPOL Dębica 00:00
19  SOKÓŁ Sieniawa IZOLATOR Boguchwała 00:00
19  STAL Gorzyce GŁOGOVIA Głogów Małopolski 00:00
19  STAL Nowa Dęba PIAST Tuczempy 00:00
19  CZARNI Jasło KS Wiązownica 00:00
19  WISŁOK Wiśniowa WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 00:00
19  START Pruchnik RZEMIEŚLNIK Pilzno 00:00
20  WÓLCZANKA Wólka Pełkińska CZARNI Jasło 00:00
20  KS Wiązownica STAL Nowa Dęba 00:00
20  PIAST Tuczempy STAL Gorzyce 00:00
20  GŁOGOVIA Głogów Małopolski SOKÓŁ Sieniawa 00:00
20  IZOLATOR Boguchwała LKS Pisarowce 00:00
20  IGLOOPOL Dębica RZEMIEŚLNIK Pilzno 00:00
20  START Pruchnik POLONIA Przemyśl 00:00
20  ORZEŁ PRZEWORSK SOKÓŁ Nisko 00:00
20  BŁĘKITNI Ropczyce WISŁOK Wiśniowa 00:00
21  ORZEŁ PRZEWORSK BŁĘKITNI Ropczyce 00:00
21  SOKÓŁ Nisko START Pruchnik 00:00
21  POLONIA Przemyśl IGLOOPOL Dębica 00:00
21  RZEMIEŚLNIK Pilzno IZOLATOR Boguchwała 00:00
21  LKS Pisarowce GŁOGOVIA Głogów Małopolski 00:00
21  SOKÓŁ Sieniawa PIAST Tuczempy 00:00
21  STAL Gorzyce KS Wiązownica 00:00
21  STAL Nowa Dęba WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 00:00
21  CZARNI Jasło WISŁOK Wiśniowa 00:00
22  BŁĘKITNI Ropczyce CZARNI Jasło 00:00
22  WISŁOK Wiśniowa STAL Nowa Dęba 00:00
22  WÓLCZANKA Wólka Pełkińska STAL Gorzyce 00:00
22  KS Wiązownica SOKÓŁ Sieniawa 00:00
22  PIAST Tuczempy LKS Pisarowce 00:00
22  GŁOGOVIA Głogów Małopolski RZEMIEŚLNIK Pilzno 00:00
22  IZOLATOR Boguchwała POLONIA Przemyśl 00:00
22  IGLOOPOL Dębica SOKÓŁ Nisko 00:00
22  START Pruchnik ORZEŁ PRZEWORSK 00:00
23  START Pruchnik BŁĘKITNI Ropczyce 00:00
23  ORZEŁ PRZEWORSK IGLOOPOL Dębica 00:00
23  SOKÓŁ Nisko IZOLATOR Boguchwała 00:00
23  POLONIA Przemyśl GŁOGOVIA Głogów Małopolski 00:00
23  RZEMIEŚLNIK Pilzno PIAST Tuczempy 00:00
23  LKS Pisarowce KS Wiązownica 00:00
23  SOKÓŁ Sieniawa WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 00:00
23  STAL Gorzyce WISŁOK Wiśniowa 00:00
23  STAL Nowa Dęba CZARNI Jasło 00:00
24  BŁĘKITNI Ropczyce STAL Nowa Dęba 00:00
24  CZARNI Jasło STAL Gorzyce 00:00
24  WISŁOK Wiśniowa SOKÓŁ Sieniawa 00:00
24  WÓLCZANKA Wólka Pełkińska LKS Pisarowce 00:00
24  KS Wiązownica RZEMIEŚLNIK Pilzno 00:00
24  PIAST Tuczempy POLONIA Przemyśl 00:00
24  GŁOGOVIA Głogów Małopolski SOKÓŁ Nisko 00:00
24  IZOLATOR Boguchwała ORZEŁ PRZEWORSK 00:00
24  IGLOOPOL Dębica START Pruchnik 00:00
25  IGLOOPOL Dębica BŁĘKITNI Ropczyce 00:00
25  START Pruchnik IZOLATOR Boguchwała 00:00
25  ORZEŁ PRZEWORSK GŁOGOVIA Głogów Małopolski 00:00
25  SOKÓŁ Nisko PIAST Tuczempy 00:00
25  POLONIA Przemyśl KS Wiązownica 00:00
25  RZEMIEŚLNIK Pilzno WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 00:00
25  LKS Pisarowce WISŁOK Wiśniowa 00:00
25  SOKÓŁ Sieniawa CZARNI Jasło 00:00
25  STAL Gorzyce STAL Nowa Dęba 00:00
26  BŁĘKITNI Ropczyce STAL Gorzyce 00:00
26  STAL Nowa Dęba SOKÓŁ Sieniawa 00:00
26  CZARNI Jasło LKS Pisarowce 00:00
26  WISŁOK Wiśniowa RZEMIEŚLNIK Pilzno 00:00
26  WÓLCZANKA Wólka Pełkińska POLONIA Przemyśl 00:00
26  PIAST Tuczempy ORZEŁ PRZEWORSK 00:00
26  GŁOGOVIA Głogów Małopolski START Pruchnik 00:00
26  IZOLATOR Boguchwała IGLOOPOL Dębica 00:00
26  KS Wiązownica SOKÓŁ Nisko 00:00
27  IZOLATOR Boguchwała BŁĘKITNI Ropczyce 00:00
27  IGLOOPOL Dębica GŁOGOVIA Głogów Małopolski 00:00
27  START Pruchnik PIAST Tuczempy 00:00
27  ORZEŁ PRZEWORSK KS Wiązownica 00:00
27  SOKÓŁ Nisko WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 00:00
27  POLONIA Przemyśl WISŁOK Wiśniowa 00:00
27  RZEMIEŚLNIK Pilzno CZARNI Jasło 00:00
27  LKS Pisarowce STAL Nowa Dęba 00:00
27  SOKÓŁ Sieniawa STAL Gorzyce 00:00
28  BŁĘKITNI Ropczyce SOKÓŁ Sieniawa 00:00
28  STAL Gorzyce LKS Pisarowce 00:00
28  STAL Nowa Dęba RZEMIEŚLNIK Pilzno 00:00
28  CZARNI Jasło POLONIA Przemyśl 00:00
28  WISŁOK Wiśniowa SOKÓŁ Nisko 00:00
28  WÓLCZANKA Wólka Pełkińska ORZEŁ PRZEWORSK 00:00
28  KS Wiązownica START Pruchnik 00:00
28  PIAST Tuczempy IGLOOPOL Dębica 00:00
28  GŁOGOVIA Głogów Małopolski IZOLATOR Boguchwała 00:00
29  GŁOGOVIA Głogów Małopolski BŁĘKITNI Ropczyce 00:00
29  IZOLATOR Boguchwała PIAST Tuczempy 00:00
29  IGLOOPOL Dębica KS Wiązownica 00:00
29  START Pruchnik WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 00:00
29  ORZEŁ PRZEWORSK WISŁOK Wiśniowa 00:00
29  SOKÓŁ Nisko CZARNI Jasło 00:00
29  POLONIA Przemyśl STAL Nowa Dęba 00:00
29  RZEMIEŚLNIK Pilzno STAL Gorzyce 00:00
29  LKS Pisarowce SOKÓŁ Sieniawa 00:00
30  BŁĘKITNI Ropczyce LKS Pisarowce 00:00
30  SOKÓŁ Sieniawa RZEMIEŚLNIK Pilzno 00:00
30  STAL Gorzyce POLONIA Przemyśl 00:00
30  STAL Nowa Dęba SOKÓŁ Nisko 00:00
30  CZARNI Jasło ORZEŁ PRZEWORSK 00:00
30  WISŁOK Wiśniowa START Pruchnik 00:00
30  WÓLCZANKA Wólka Pełkińska IGLOOPOL Dębica 00:00
30  KS Wiązownica IZOLATOR Boguchwała 00:00
30  PIAST Tuczempy GŁOGOVIA Głogów Małopolski 00:00
31  PIAST Tuczempy BŁĘKITNI Ropczyce 00:00
31  GŁOGOVIA Głogów Małopolski KS Wiązownica 00:00
31  IZOLATOR Boguchwała WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 00:00
31  IGLOOPOL Dębica WISŁOK Wiśniowa 00:00
31  START Pruchnik CZARNI Jasło 00:00
31  ORZEŁ PRZEWORSK STAL Nowa Dęba 00:00
31  SOKÓŁ Nisko STAL Gorzyce 00:00
31  POLONIA Przemyśl SOKÓŁ Sieniawa 00:00
31  RZEMIEŚLNIK Pilzno LKS Pisarowce 00:00
32  SOKÓŁ Sieniawa SOKÓŁ Nisko 00:00
32  STAL Gorzyce ORZEŁ PRZEWORSK 00:00
32  STAL Nowa Dęba START Pruchnik 00:00
32  CZARNI Jasło IGLOOPOL Dębica 00:00
32  WISŁOK Wiśniowa IZOLATOR Boguchwała 00:00
32  WÓLCZANKA Wólka Pełkińska GŁOGOVIA Głogów Małopolski 00:00
32  KS Wiązownica PIAST Tuczempy 00:00
32  BŁĘKITNI Ropczyce RZEMIEŚLNIK Pilzno 00:00
32  LKS Pisarowce POLONIA Przemyśl 00:00
33  KS Wiązownica BŁĘKITNI Ropczyce 00:00
33  PIAST Tuczempy WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 00:00
33  GŁOGOVIA Głogów Małopolski WISŁOK Wiśniowa 00:00
33  IZOLATOR Boguchwała CZARNI Jasło 00:00
33  IGLOOPOL Dębica STAL Nowa Dęba 00:00
33  START Pruchnik STAL Gorzyce 00:00
33  ORZEŁ PRZEWORSK SOKÓŁ Sieniawa 00:00
33  SOKÓŁ Nisko LKS Pisarowce 00:00
33  POLONIA Przemyśl RZEMIEŚLNIK Pilzno 00:00
34  BŁĘKITNI Ropczyce POLONIA Przemyśl 00:00
34  RZEMIEŚLNIK Pilzno SOKÓŁ Nisko 00:00
34  LKS Pisarowce ORZEŁ PRZEWORSK 00:00
34  SOKÓŁ Sieniawa START Pruchnik 00:00
34  STAL Gorzyce IGLOOPOL Dębica 00:00
34  STAL Nowa Dęba IZOLATOR Boguchwała 00:00
34  CZARNI Jasło GŁOGOVIA Głogów Małopolski 00:00
34  WISŁOK Wiśniowa PIAST Tuczempy 00:00
34  WÓLCZANKA Wólka Pełkińska KS Wiązownica 00:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-08-24 LKS Skołoszów 1:0 ORZEŁ PRZEWORSK zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-16 ORZEŁ PRZEWORSK 1:2 START Pruchnik zobacz ›
2016-07-20 ORZEŁ PRZEWORSK 3:2 Promyk Urzejowice zobacz ›
2016-07-23 ORZEŁ PRZEWORSK 2:1 LKS Skołoszów zobacz ›
2016-07-30 GŁOGOVIA Głogów Małopolski 0:1 ORZEŁ PRZEWORSK zobacz ›
2017-01-28 Jedność Niechobrz 4:2 ORZEŁ PRZEWORSK zobacz ›
2017-02-04 Crasnovia Krasne 2:6 ORZEŁ PRZEWORSK zobacz ›
2017-02-13 ORZEŁ PRZEWORSK 0:4 POLONIA Przemyśl zobacz ›
2017-02-18 LKS Skołoszów 0:5 ORZEŁ PRZEWORSK zobacz ›
2017-02-22 LKS Pisarowce ORZEŁ PRZEWORSK 18:00
2017-02-25 ORZEŁ PRZEWORSK Granica Stubno 00:00
2017-03-04 ORZEŁ PRZEWORSK MKS Radymno 00:00

Najbliższe spotkanie

LKS Pisarowce<b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>
mecz towarzyski
LKS Pisarowce   ORZEŁ PRZEWORSK
2017-02-22, 18:00:00

Pakoszówka

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
BŁĘKITNI Ropczyce - WÓLCZANKA Wólka Pełkińska
KS Wiązownica - WISŁOK Wiśniowa
PIAST Tuczempy - CZARNI Jasło
GŁOGOVIA Głogów Małopolski - STAL Nowa Dęba
IZOLATOR Boguchwała - STAL Gorzyce
IGLOOPOL Dębica - SOKÓŁ Sieniawa
START Pruchnik - LKS Pisarowce
ORZEŁ PRZEWORSK - RZEMIEŚLNIK Pilzno
SOKÓŁ Nisko - POLONIA Przemyśl

Transfery - zima 2017

PRZYSZLI / MOGĄ PRZYJŚĆ:

-
Marcin Gołębiowski - pomocnik (LKS Skołoszów)

- Mateusz Świst - napastnik (Stal Rzeszów)
- Artur Konieczny - bramkarz (powrót z wypożyczenia z Promyk Urzejowice)
- Mateusz Kowal - pomocnik (juniorzy)


ODESZLI / MOGĄ ODEJŚĆ:
- Mateusz Syk (Zorza Zarzecze)
- Mateusz Flak (?)

 

 

 

 

Sparingi - zima 2017

Start przygotowań: 10.01

JEDNOŚĆ Niechobrz
Data: 28.01
Miejsce/Godzina: Rzeszów, boisko ze sztuczną murawą
Wynik: 2:4

CRASNOVIA Krasne
Data: 04.02
Miejsce/Godzina: Rzeszów, boisko ze sztuczną murawą
Wynik: 6:2
 

POLONIA Przemyśl
Data: 13.02 
Miejsce/Godzina: Rzeszów, boisko ze sztuczną murawą 16.00
Wynik: 0:4

LKS Skołoszów

Data: 18.02
Miejsce/Godzina: Radymno 12.00
Wynik: 5:0

LKS Pisarowce

Data: 22.02 (środa)
Miejsce/Godzina: Pakoszówka, boisko ze sztuczną murawą 18.00
Wynik:

GRANICA Stubno
Data: 25.02
Miejsce/Godzina:
Wynik:

MKS Radymno
Data: 4.03
Miejsce/Godzina:
Wynik:

 

  

 

 

 

 

Najnowsza galeria

Orzeł-Wólczanka 1:1 (20.03.16)
Ładowanie...