MKS ORZEŁ Przeworsk - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

POLONIA Przemyśl<b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>
POLONIA Przemyśl 2:2 ORZEŁ PRZEWORSK
2017-03-18, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 5:1 CZARNI Jasło
PIAST Tuczempy 1:1 STAL Gorzyce
IZOLATOR Boguchwała 1:1 LKS Pisarowce
IGLOOPOL Dębica 0:0 RZEMIEŚLNIK Pilzno
BŁĘKITNI Ropczyce 1:0 WISŁOK Wiśniowa
KS Wiązownica STAL Nowa Dęba
GŁOGOVIA Głogów Małopolski SOKÓŁ Sieniawa
START Pruchnik POLONIA Przemyśl
ORZEŁ PRZEWORSK SOKÓŁ Nisko

Statystyki drużyny

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. m_1986 107
2. maciek70 103
3. gru_2708 69

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 892, wczoraj: 1351
ogółem: 3 886 670

statystyki szczegółowe

Aktualności

MKS Kańczuga wygrywa turniej juniorów młodszych "ORZEŁ CUP"

  • autor: MKS OP, 2017-01-18 14:45

Od godziny 8:00 w Hali Sportowej przy ulicy Misiagiewicza trwał turniej juniorów młodszych "ORZEŁ CUP" organizowany przez MKS ORZEŁ i MOSiR.
Turniej zakończył się zwycięstwem MKS Kańczuga.

Końcowa kolejność:
1. MKS Kańczuga
2. Orzeł Biały
3. SMS Jarosław
4. Wólczanka
5. Orzeł Czerwony

Wyniki:

Orzeł Czerwony - Orzeł Biały 0:8
MKS Kańczuga - Wólczanka 3:0
Orzeł Czerwony - Wólczanka 0:3
SMS Jarosław - Orzeł Biały 1:4
MKS Kańczuga - SMS Jarosław 1:1
Wólczanka - Orzeł Biały 1:1
Orzeł Czerwony - MKS Kańczuga 0:5
SMS Jarosław - Wólczanka 4:2
Orzeł Biały - MKS Kańczuga 2:6
Orzeł Czerwony - SMS Jarosław 2:1

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Carlos Alvarez Grygar (MKS Orzeł)
Najskuteczniejszy zawodnik: Bartosz Lubas - 10 bramek (MKS Kańczuga)
Najlepszy bramkarz: Arkadiusz Chmura (Wólczanka)
 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [142]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
ORZEŁ PRZEWORSK - BŁĘKITNI Ropczyce
SOKÓŁ Nisko - START Pruchnik
POLONIA Przemyśl - IGLOOPOL Dębica
RZEMIEŚLNIK Pilzno - IZOLATOR Boguchwała
LKS Pisarowce - GŁOGOVIA Głogów Małopolski
SOKÓŁ Sieniawa - PIAST Tuczempy
STAL Gorzyce - KS Wiązownica
STAL Nowa Dęba - WÓLCZANKA Wólka Pełkińska
CZARNI Jasło - WISŁOK Wiśniowa

Mecze Orła - wiosna 2017

12.03.2017 (niedziela) 14.00
RZEMIEŚLNIK (d) 1:1

18.03.2017 (sobota) 14.00
POLONIA (w) 2:2


26.03.2017 (niedziela) 15.00
SOKÓŁ N. (d) 0:0

01.04.2017 (sobota) 15.00
BŁĘKITNI (d)

09.04.2017 (niedziela) 14.00
START (w)

15.04.2017 (sobota) 13.30
IGLOOPOL (d)

19.04.2017 (środa) 15.00
IZOLATOR (w)

23.04.2017 (niedziela) 15.00
GŁOGOVIA (d)

29.04.2017 (sobota) 17.00
PIAST (w)

03.05.2017 (środa) 17.00
WIĄZOWNICA (d)

06.05.2017 (sobota) 17.00
WÓLCZANKA (w)

13.05.2017 (sobota) 11.00
WISŁOK (d)

20.05.2017 (sobota) 17.00
CZARNI (w)

24.05.2017 (środa) 17.00
STAL N.D (d)

27.05.2017 (sobota) 16.00
STAL G. (w)

03.06.2017 (sobota) 17.00
SOKÓŁ S. (d)

10.06.2017 (sobota) 17.00
LKS PISAROWCE (w)

 

 

 

 

 

 

Najnowsza galeria

Orzeł-Wólczanka 1:1 (20.03.16)
Ładowanie...