Przegrana w 29 kolejce

Przegrana w 29 kolejce

W spotkaniu 29 kolejki rozgrywek występujący w dosyć okrojonym składzie kadrowym Orzeł przegrał w Świętym 0:1.
Po zapewnieniu sobie awansu do 4 ligi podkarpackiej, końcówka sezonu jest doskonałą okazją do gry w większym wymiarze czasowym zmienników oraz młodzieżowców i wyróżniających się zawodników z drużyny juniorów.
W spotkaniu w Świętym debiut w rozgrywkach seniorskich zaliczył 17-letni Grzegorz Cichy, a 18-latkowie Kacper Młodnicki i Patryk Kijanka wystąpili po raz drugi w tym sezonie. Po dokonanych zmianach na boisku równocześnie w naszej drużynie występowało 6 młodzieżowców.
W 40 minucie spotkania arbiter Kamil Kuźma tylko z sobie wiadomych powodów nie odgwizdał ewidentnego rzutu karnego dla Orła po faulu w polu karnym na Piotrze Boratynie...natomiast ukarał naszego zawodnika żółtą kartką za rzekomą symulację..

Sanoczanka - Orzeł 1:0 (1:0)
1:0 Dobrzyński (38)

ORZEŁ: Robert Kurosz - Piotr Misiąg, Radosław Strączek, Radosław Salwach, Mateusz Kowal - Dawid Pigan (68' Patryk Kijanka), Adrian Gurak (75' Grzegorz Cichy), Szymon Barszczak, Mateusz Cząstka (48' Edwin Struś), Marcin Piątek (57' Kacper Młodnicki), Piotr Boratyn
rez. Jakub Surmiak, Michał Korzeniowski
Sędziował: Kamil Kuźma (Przemyśl)
Z różnych przyczyn nie mogli wystąpić : Karol Wilk, Przemysław Kudła, Maciej Tworzydło, Damian Misiło, Przemysław Paluch.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości