Przegrana w sparingu

Przegrana w sparingu. Wynik gorszy niż gra.
W rozegranym dziś w Rzeszowie meczu sparingowym Orzeł uległ występującemu w IV lidze podkarpackiej, KS Wiązownica 0:3.

KS Wiązownica - Orzeł 3:0 (2:0)
1:0 Daniel (15')
2:0 Daniel (35')
3:0 Lorenc (88')

Orzeł: Kurosz - Misiąg (46' Salwach), Misiło, Tworzydło, Kowal - Wilk, Gurak (46' Kudła), Barszczak, Pigan, Struś (65' Piątek), Boratyn (65' Cząstka)
Nie wystąpili: Strączek (choroba), Paluch (kontuzja)
KS Wiązownica: Michałowicz - Kubas, Sokolenko, Halejcio, Bartnik - Fedor (46’ Gwóźdź), Lorenc, Daniel, Soczek (46’ Antonik), Michalik - Pawlak (60’ Wójcik)

Za tydzień nasz zespół rozegra ostatni sparing przed rozgrywkami ligowymi a przeciwnikiem będzie występujący w klasie okręgowej Rzeszów, Strumyk Malawa. Jeśli pogoda storpeduje rozegranie pierwszej kolejki rozgrywek, to rozegrany zostanie jeszcze jeden mecz kontrolny.
W takiej sytuacji rozgrywki ligowe zainaugurowane zostaną w dniu 25 marca 2018r o godz. 15:00 spotkaniem w Przeworsku z MKS Radymno.