Środki w budżecie miasta na modernizację stadionu

W dniu 28.12.2017r. odbyła się w sali ratusza w Przeworsku XLIV Sesja Budżetowa Rady Miasta Przeworska, przygotowana przez Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela.
Między innym dzięki staraniom Grupy EOP1945 i zarządu MKS Orzeł udało się zrobić pierwszy, mały ale bardzo ważny krok w kierunku modernizacji Stadionu Miejskiego na którym swoje mecze rozgrywają drużyny MKS Orzeł Przeworsk.
W budżecie na rok 2018 została przyznana kwota 30 000,00 zł na opracowanie koncepcji przebudowy Stadionu Miejskiego przy ul. Budowlanych.
Po raz kolejny pokazuje to ze w naszej grupie wiernych Fanatyków drzemie siła i duży potencjał, nie należy rezygnować z marzeń i ambitnych celów.
Był Będzie Jest…!!!!

Zarząd MKS Orzeł i Grupa Emigracja Orzeł Przeworsk 1945 składają podziękowania panu Burmistrzowi i całej Radzie Miasta Przeworsk za pozytywne rozpatrzenie złożonej w tym roku wspólnej petycji o modernizację i przebudowę Stadionu Miejskiego w Przeworsku.

Poniżej szersza relacji i zdjęcia z Sesji Budżetowej.