Testy i dodatkowy sparing z trzecioligowcem

Testy  i dodatkowy sparing z trzecioligowcem

Testy i dodatkowy sparing z trzecioligowcem
W poniedziałek (7 stycznia) pierwsza drużyna Orła występująca w rozgrywkach IV ligi podkarpackiej jako pierwsza z drużyn klubowych rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej.
Pierwszy trening odbędzie się w Hali Sportowej przy ulicy Misiągiewicza o godzinie 16:00. Przygotowania do rozgrywek IV ligi podkarpackiej prowadzone będą na obiektach MOSiR Przeworsk oraz w Fitness Studio.
Nowością w klubie będą testy wytrzymałości i dynamiki zawodników które zaplanowane są na dzień 8 stycznia i będą przeprowadzane cyklicznie w kolejnej fazie sezonu.
W okresie przygotowawczym trener Grzegorz Sitek zaplanował 6 sparingów (plus siódmy jeśli rozgrywki nie wystartują w planowanym terminie). Do zaplanowanych meczów kontrolnych doszedł jeszcze jeden, z występującą w III lidze Wisłą Sandomierz.

Plan przygotowań:
7.01. Rozpoczęcie przygotowań
8.01. Testy wytrzymałościowe i motoryczne zawodników

Mecze kontrolne:
1.02. Resovia Rzeszów juniorzy
8.02. Strug Tyczyn
9.02. Wisła Sandomierz
16.02. Głogovia Głogów Małopolski
23.02. Wisłok Wiśniowa
02.03. Piast Tuczempy
09.03. Pogoń-Sokół Lubaczów jeśli rozgrywki IV ligi nie wystartują w pierwotnym terminie