Ważne Zwycięstwo!

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Orła Przeworsk, którzy na Stadionie Miejskim w Przeworsku pokonali   Huragan Gniewczyna 1:0. Jedyną a zarazem zwycięską bramkę dla drużyny gospodarzy zdobył 20- letni Edwin Struś w 81 minucie gry!, a asystę przy bramce zanotował 18- letni Marcin Piątek.
Nasz zespół po wygranej z Huraganem umocnił się na pozycji lidera z przewagą ośmiu punktów na 4 kolejki przed końcem rozgrywek.

ORZEŁ - Huragan Gniewczyna 1:0 (0:0)
81' 1:0 Edwin Struś

ORZEŁ: Kurosz - Misiąg, Salwach, Tworzydło, Kowal, Cząstka (58 Paluch; 80 Piątek), Barszczak, Kudła, Struś, Wilk, Boratyn.

Huragan: Groch (46 Drzystek) - Gardziel (77 Bartłomiej Słysz), Adam Słysz, Kulpa, Tomasz Wojtas, Jakub Słysz, Konieczny, Klimek, Piróg, Łukasz Gurak, Wojciech Gurak (20 Tutka).

Żółte kartki: Struś, Misiąg - Wojtas

Sędziowali: Paweł Paryniak oraz Dariusz Michalec i Tomasz Puk (Lubaczów).

Fotogaleria z meczu, link: