Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
0:0
Motor Grochowce
MKS Radymno
1:1
San Hureczko
MKS Kańczuga
3:1
KS Kisielów-Pełnatycze
LKS Skołoszów (S)
3:3
Huragan Gniewczyna
Zorza Zarzecze
0:0
Santos Piwoda
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:3
Sanoczanka Święte
Roztocze Narol
0:3
Pogoń-Sokół Lubaczów
Start Pruchnik
2:2
Płomień Morawsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
1:4
Zorza Zarzecze
Motor Grochowce
0:1
MKS Kańczuga
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:0
Start Pruchnik
MKS Radymno
3:3
Orzeł Przeworsk
Sanoczanka Święte
8:1
Roztocze Narol
San Hureczko
1:1
Santos Piwoda
Płomień Morawsko
1:2
LKS Skołoszów (S)
KS Kisielów-Pełnatycze
1:2
Biało-Czerwoni Kaszyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
2:0
MKS Radymno
Orzeł Przeworsk
4:0
San Hureczko
Start Pruchnik
0:0
Sanoczanka Święte
Zorza Zarzecze
2:2
Płomień Morawsko
LKS Skołoszów (S)
3:3
Pogoń-Sokół Lubaczów
Santos Piwoda
0:3
Huragan Gniewczyna
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:1
Motor Grochowce
Roztocze Narol
4:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanoczanka Święte
2:1
LKS Skołoszów (S)
Motor Grochowce
5:1
Roztocze Narol
Orzeł Przeworsk
3:3
MKS Kańczuga
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:1
Zorza Zarzecze
San Hureczko
3:1
Huragan Gniewczyna
MKS Radymno
2:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Płomień Morawsko
2:1
Santos Piwoda
KS Kisielów-Pełnatycze
1:6
Start Pruchnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
3:3
San Hureczko
Start Pruchnik
1:0
Motor Grochowce
LKS Skołoszów (S)
4:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Santos Piwoda
1:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Zorza Zarzecze
1:1
Sanoczanka Święte
Huragan Gniewczyna
7:1
Płomień Morawsko
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:1
Orzeł Przeworsk
Roztocze Narol
2:2
MKS Radymno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
2:3
Biało-Czerwoni Kaszyce
Orzeł Przeworsk
7:0
Roztocze Narol
Motor Grochowce
2:1
LKS Skołoszów (S)
Pogoń-Sokół Lubaczów
4:1
Huragan Gniewczyna
San Hureczko
4:2
Płomień Morawsko
Sanoczanka Święte
0:3
Santos Piwoda
MKS Radymno
2:0
Start Pruchnik
KS Kisielów-Pełnatycze
1:1
Zorza Zarzecze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
2:0
MKS Radymno
Start Pruchnik
0:0
Orzeł Przeworsk
Santos Piwoda
6:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Zorza Zarzecze
1:0
Motor Grochowce
Huragan Gniewczyna
1:3
Sanoczanka Święte
Płomień Morawsko
0:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:1
San Hureczko
Roztocze Narol
2:1
MKS Kańczuga
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
3:1
Start Pruchnik
Orzeł Przeworsk
2:2
LKS Skołoszów (S)
Sanoczanka Święte
4:2
Płomień Morawsko
Motor Grochowce
5:1
Santos Piwoda
San Hureczko
1:4
Pogoń-Sokół Lubaczów
KS Kisielów-Pełnatycze
7:1
Huragan Gniewczyna
MKS Radymno
1:1
Zorza Zarzecze
Biało-Czerwoni Kaszyce
4:1
Roztocze Narol
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Morawsko
3:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:1
Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów (S)
0:0
MKS Kańczuga
Zorza Zarzecze
0:3
Orzeł Przeworsk
Huragan Gniewczyna
3:2
Motor Grochowce
Start Pruchnik
5:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Santos Piwoda
0:1
MKS Radymno
Roztocze Narol
0:1
San Hureczko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
2:0
Santos Piwoda
Motor Grochowce
2:2
Płomień Morawsko
Roztocze Narol
1:2
Start Pruchnik
San Hureczko
1:1
Sanoczanka Święte
KS Kisielów-Pełnatycze
0:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:1
LKS Skołoszów (S)
MKS Kańczuga
2:0
Zorza Zarzecze
MKS Radymno
1:3
Huragan Gniewczyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
2:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Płomień Morawsko
3:1
MKS Radymno
Sanoczanka Święte
4:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:0
Motor Grochowce
Start Pruchnik
2:3
San Hureczko
LKS Skołoszów (S)
1:1
Roztocze Narol
Huragan Gniewczyna
0:5
Orzeł Przeworsk
Santos Piwoda
1:4
MKS Kańczuga
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
2:2
Płomień Morawsko
MKS Radymno
1:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga
0:0
Huragan Gniewczyna
Motor Grochowce
0:0
Sanoczanka Święte
San Hureczko
5:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Start Pruchnik
4:2
LKS Skołoszów (S)
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:0
Santos Piwoda
Roztocze Narol
1:1
Zorza Zarzecze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:3
Orzeł Przeworsk
Zorza Zarzecze
0:4
Start Pruchnik
LKS Skołoszów (S)
7:1
San Hureczko
Sanoczanka Święte
2:2
MKS Radymno
Huragan Gniewczyna
2:3
Biało-Czerwoni Kaszyce
Płomień Morawsko
0:2
MKS Kańczuga
KS Kisielów-Pełnatycze
2:1
Motor Grochowce
Santos Piwoda
4:1
Roztocze Narol
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
3:1
Sanoczanka Święte
MKS Radymno
4:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Start Pruchnik
3:2
Santos Piwoda
San Hureczko
0:0
Motor Grochowce
LKS Skołoszów (S)
1:0
Zorza Zarzecze
MKS Kańczuga
2:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:2
Płomień Morawsko
Roztocze Narol
2:3
Huragan Gniewczyna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kisielów-Pełnatycze
0:5
Orzeł Przeworsk
Santos Piwoda
2:1
LKS Skołoszów (S)
Sanoczanka Święte
2:2
MKS Kańczuga
Zorza Zarzecze
1:1
San Hureczko
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Płomień Morawsko
2:0
Roztocze Narol
Motor Grochowce
3:1
MKS Radymno
Huragan Gniewczyna
0:1
Start Pruchnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:0
Roztocze Narol
Santos Piwoda
1:0
Zorza Zarzecze
Huragan Gniewczyna
1:1
LKS Skołoszów (S)
Płomień Morawsko
0:1
Start Pruchnik
KS Kisielów-Pełnatycze
0:3
MKS Kańczuga
Motor Grochowce
1:1
Orzeł Przeworsk
San Hureczko
1:2
MKS Radymno
Sanoczanka Święte
4:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
3:1
MKS Radymno
LKS Skołoszów (S)
1:2
Płomień Morawsko
Santos Piwoda
1:1
San Hureczko
Zorza Zarzecze
0:1
Huragan Gniewczyna
MKS Kańczuga
2:0
Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce
5:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Roztocze Narol
3:1
Sanoczanka Święte
Start Pruchnik
2:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanoczanka Święte
2:3
Start Pruchnik
MKS Radymno
2:0
MKS Kańczuga
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:0
LKS Skołoszów (S)
Huragan Gniewczyna
1:0
Santos Piwoda
Płomień Morawsko
1:2
Zorza Zarzecze
KS Kisielów-Pełnatycze
2:4
Roztocze Narol
Motor Grochowce
2:2
Biało-Czerwoni Kaszyce
San Hureczko
0:4
Orzeł Przeworsk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
0:0
Orzeł Przeworsk
LKS Skołoszów (S)
0:0
Sanoczanka Święte
Santos Piwoda
2:2
Płomień Morawsko
Start Pruchnik
3:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Huragan Gniewczyna
2:1
San Hureczko
Zorza Zarzecze
2:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:2
MKS Radymno
Roztocze Narol
3:3
Motor Grochowce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
3:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Sanoczanka Święte
2:1
Zorza Zarzecze
Pogoń-Sokół Lubaczów
4:0
Santos Piwoda
KS Kisielów-Pełnatycze
0:1
LKS Skołoszów (S)
Motor Grochowce
3:2
Start Pruchnik
San Hureczko
1:0
MKS Kańczuga
MKS Radymno
4:2
Roztocze Narol
Płomień Morawsko
4:1
Huragan Gniewczyna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
4:1
Motor Grochowce
Santos Piwoda
0:2
Sanoczanka Święte
Huragan Gniewczyna
1:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Płomień Morawsko
0:1
San Hureczko
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:2
MKS Kańczuga
Start Pruchnik
3:1
MKS Radymno
Zorza Zarzecze
0:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Roztocze Narol
0:1
Orzeł Przeworsk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
0:0
Start Pruchnik
MKS Kańczuga
3:0
Roztocze Narol
Sanoczanka Święte
0:1
Huragan Gniewczyna
MKS Radymno
0:2
LKS Skołoszów (S)
KS Kisielów-Pełnatycze
0:2
Santos Piwoda
Motor Grochowce
3:2
Zorza Zarzecze
San Hureczko
2:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:1
Płomień Morawsko
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
0:2
Orzeł Przeworsk
Płomień Morawsko
3:3
Sanoczanka Święte
Santos Piwoda
0:0
Motor Grochowce
Zorza Zarzecze
4:4
MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów
3:0
San Hureczko
Huragan Gniewczyna
3:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Roztocze Narol
0:3*
Biało-Czerwoni Kaszyce
Start Pruchnik
0:1
MKS Kańczuga
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kisielów-Pełnatycze
1:2
Płomień Morawsko
Biało-Czerwoni Kaszyce
4:3
Start Pruchnik
San Hureczko
2:2
Roztocze Narol
MKS Kańczuga
2:3
LKS Skołoszów (S)
Orzeł Przeworsk
1:1
Zorza Zarzecze
Sanoczanka Święte
2:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Radymno
4:0
Santos Piwoda
Motor Grochowce
5:0
Huragan Gniewczyna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
4:0
MKS Kańczuga
LKS Skołoszów (S)
1:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Sanoczanka Święte
6:0
San Hureczko
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Płomień Morawsko
2:1
Motor Grochowce
Start Pruchnik
1:0
Roztocze Narol
Santos Piwoda
2:2
Orzeł Przeworsk
Huragan Gniewczyna
1:1
MKS Radymno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
1:0
Huragan Gniewczyna
MKS Radymno
0:4
Płomień Morawsko
MKS Kańczuga
2:1
Santos Piwoda
San Hureczko
2:2
Start Pruchnik
KS Kisielów-Pełnatycze
1:4
Sanoczanka Święte
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:0
Zorza Zarzecze
Motor Grochowce
3:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Roztocze Narol
0:0
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Morawsko
0:0
Orzeł Przeworsk
Santos Piwoda
2:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
KS Kisielów-Pełnatycze
1:2
San Hureczko
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:1
MKS Radymno
Sanoczanka Święte
2:2
Motor Grochowce
LKS Skołoszów (S)
1:0
Start Pruchnik
Zorza Zarzecze
3:2
Roztocze Narol
Huragan Gniewczyna
0:0
MKS Kańczuga
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
0:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga
6:0
Płomień Morawsko
MKS Radymno
2:2
Sanoczanka Święte
San Hureczko
0:2
LKS Skołoszów (S)
Start Pruchnik
1:2
Zorza Zarzecze
Biało-Czerwoni Kaszyce
3:0
Huragan Gniewczyna
Motor Grochowce
3:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Roztocze Narol
0:2
Santos Piwoda
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Piwoda
2:2
Start Pruchnik
Sanoczanka Święte
1:0
Orzeł Przeworsk
Pogoń-Sokół Lubaczów
3:3
MKS Kańczuga
Huragan Gniewczyna
6:0
Roztocze Narol
Płomień Morawsko
1:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
KS Kisielów-Pełnatycze
0:4
MKS Radymno
Motor Grochowce
3:0
San Hureczko
Zorza Zarzecze
0:2
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
3:2
Santos Piwoda
Orzeł Przeworsk
3:0*
KS Kisielów-Pełnatycze
MKS Radymno
1:0
Motor Grochowce
MKS Kańczuga
4:4
Sanoczanka Święte
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Start Pruchnik
0:2
Huragan Gniewczyna
San Hureczko
1:3
Zorza Zarzecze
Roztocze Narol
4:1
Płomień Morawsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości