Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
2:0
Sokół Nisko
Ekoball Stal Sanok
2:0
Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy
2:3
Izolator Boguchwała
KS Wisłoka Dębica
1:1
JKS Jarosław
Wisłok Wiśniowa
3:2
Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk
0:0
KS Wiązownica
Karpaty Krosno
3:0
Stal Gorzyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:3
Korona Rzeszów
Przełom Besko
2:2
Rzemieślnik Pilzno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
1:0
Przełom Besko
Korona Rzeszów
1:3
Piast Tuczempy
JKS Jarosław
1:0
Karpaty Krosno
Stal Gorzyce
2:4
Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica
1:3
Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno
3:0
Orzeł Przeworsk
Ekoball Stal Sanok
1:2
Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko
0:3
KS Wisłoka Dębica
Błękitni Ropczyce
0:3
KS Wiązownica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
1:0
Korona Rzeszów
Karpaty Krosno
1:0
Sokół Nisko
Piast Tuczempy
2:0
Stal Gorzyce
KS Wisłoka Dębica
3:0
Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
JKS Jarosław
Wisłok Wiśniowa
3:2
Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk
0:0
Izolator Boguchwała
KS Wiązownica
2:3
Rzemieślnik Pilzno
Polonia Przemyśl
1:1
Ekoball Stal Sanok
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Nisko
2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce
2:4
Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała
2:3
KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa
2:4
Polonia Przemyśl
JKS Jarosław
1:2
Piast Tuczempy
Stal Gorzyce
1:1
Przełom Besko
Igloopol Dębica
2:0
Karpaty Krosno
Korona Rzeszów
3:2
Orzeł Przeworsk
Ekoball Stal Sanok
0:0
KS Wisłoka Dębica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:0
Błękitni Ropczyce
KS Wiązownica
2:1
Korona Rzeszów
Karpaty Krosno
0:1
Ekoball Stal Sanok
Przełom Besko
1:2
JKS Jarosław
Rzemieślnik Pilzno
2:1
Izolator Boguchwała
KS Wisłoka Dębica
1:3
Wisłok Wiśniowa
Orzeł Przeworsk
3:0
Stal Gorzyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:2
Igloopol Dębica
Piast Tuczempy
2:2
Sokół Nisko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:1
KS Wisłoka Dębica
Ekoball Stal Sanok
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
JKS Jarosław
0:0
Orzeł Przeworsk
Stal Gorzyce
2:1
KS Wiązownica
Igloopol Dębica
1:2
Piast Tuczempy
Korona Rzeszów
0:3
Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa
2:0
Karpaty Krosno
Sokół Nisko
2:0
Przełom Besko
Błękitni Ropczyce
0:3
Izolator Boguchwała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
2:2
JKS Jarosław
Izolator Boguchwała
3:0
Korona Rzeszów
Rzemieślnik Pilzno
4:1
Stal Gorzyce
Piast Tuczempy
2:2
Ekoball Stal Sanok
Orzeł Przeworsk
2:1
Sokół Nisko
Karpaty Krosno
0:1
Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:3
Wisłok Wiśniowa
KS Wisłoka Dębica
1:0
Błękitni Ropczyce
Przełom Besko
1:2
Igloopol Dębica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
JKS Jarosław
3:1
Rzemieślnik Pilzno
Błękitni Ropczyce
4:1
Korona Rzeszów
KS Wisłoka Dębica
4:1
Karpaty Krosno
Sokół Nisko
0:5
KS Wiązownica
Igloopol Dębica
3:1
Orzeł Przeworsk
Stal Gorzyce
0:1
Izolator Boguchwała
Ekoball Stal Sanok
2:0
Przełom Besko
Wisłok Wiśniowa
1:2
Piast Tuczempy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
1:4
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
3:2
KS Wiązownica
Orzeł Przeworsk
1:7
Ekoball Stal Sanok
Izolator Boguchwała
1:0
JKS Jarosław
Karpaty Krosno
2:1
Błękitni Ropczyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:2
KS Wisłoka Dębica
Rzemieślnik Pilzno
4:2
Sokół Nisko
Korona Rzeszów
0:1
Stal Gorzyce
Przełom Besko
1:1
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
1:0
Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl
5:0
Przełom Besko
JKS Jarosław
2:1
Korona Rzeszów
Karpaty Krosno
2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Nisko
1:3
Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica
2:1
Rzemieślnik Pilzno
Błękitni Ropczyce
3:3
Stal Gorzyce
KS Wisłoka Dębica
1:1
Piast Tuczempy
Ekoball Stal Sanok
1:1
KS Wiązownica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
1:1
Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa
0:2
KS Wiązownica
Orzeł Przeworsk
0:2
Polonia Przemyśl
Stal Gorzyce
0:1
JKS Jarosław
Rzemieślnik Pilzno
0:2
Ekoball Stal Sanok
Korona Rzeszów
0:2
Sokół Nisko
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:2
Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała
3:2
Igloopol Dębica
Przełom Besko
1:5
KS Wisłoka Dębica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisłoka Dębica
3:0
Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl
1:2
KS Wiązownica
Karpaty Krosno
1:0
Przełom Besko
Sokół Nisko
0:1
Stal Gorzyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:3
Piast Tuczempy
Błękitni Ropczyce
2:2
JKS Jarosław
Ekoball Stal Sanok
2:2
Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica
0:0
Korona Rzeszów
Wisłok Wiśniowa
1:0
Rzemieślnik Pilzno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisłoka Dębica
3:1
KS Wiązownica
JKS Jarosław
6:0
Sokół Nisko
Orzeł Przeworsk
0:2
Karpaty Krosno
Stal Gorzyce
1:4
Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała
4:0
Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno
2:1
Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy
2:3
Błękitni Ropczyce
Korona Rzeszów
0:1
Ekoball Stal Sanok
Przełom Besko
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:2
Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy
3:0
Przełom Besko
Karpaty Krosno
1:0
KS Wiązownica
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:0
Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica
1:1
JKS Jarosław
Błękitni Ropczyce
7:1
Sokół Nisko
KS Wisłoka Dębica
1:1
Rzemieślnik Pilzno
Ekoball Stal Sanok
3:1
Stal Gorzyce
Wisłok Wiśniowa
4:1
Korona Rzeszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:0
Ekoball Stal Sanok
Stal Gorzyce
1:1
Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała
1:1
KS Wisłoka Dębica
Korona Rzeszów
0:0
Polonia Przemyśl
Sokół Nisko
2:4
Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
KS Wiązownica
Orzeł Przeworsk
1:0
Piast Tuczempy
Przełom Besko
1:3
Błękitni Ropczyce
Rzemieślnik Pilzno
2:2
Karpaty Krosno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
4:2
Stal Gorzyce
Przełom Besko
1:0
Orzeł Przeworsk
Ekoball Stal Sanok
1:0
Sokół Nisko
Piast Tuczempy
2:1
KS Wiązownica
Karpaty Krosno
2:1
Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:0
Rzemieślnik Pilzno
Błękitni Ropczyce
3:1
Igloopol Dębica
KS Wisłoka Dębica
4:0
Korona Rzeszów
Wisłok Wiśniowa
2:0
JKS Jarosław
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
2:0
Ekoball Stal Sanok
JKS Jarosław
1:2
Polonia Przemyśl
Stal Gorzyce
1:2
KS Wisłoka Dębica
Przełom Besko
2:1
KS Wiązownica
Korona Rzeszów
1:4
Karpaty Krosno
Rzemieślnik Pilzno
3:0
Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała
2:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Nisko
1:3
Wisłok Wiśniowa
Orzeł Przeworsk
3:0
Błękitni Ropczyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
- : -
Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała
- : -
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
- : -
Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce
- : -
Ekoball Stal Sanok
JKS Jarosław
- : -
KS Wisłoka Dębica
Stal Gorzyce
- : -
Karpaty Krosno
Sokół Nisko
- : -
Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno
- : -
Przełom Besko
Korona Rzeszów
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości