zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
1:3
Majdan Sieniawski
Pogórze Dubiecko
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Kisielów-Pełnatycze
7:0
Błękitni Rudołowice
BKS Leśnik Bircza
5:0
Orzeł Przeworsk
San Gorzyce
1:4
KS Wiązownica
Promyk Urzejowice
2:1
Huragan Gniewczyna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:0
San Gorzyce
Majdan Sieniawski
0:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Błękitni Rudołowice
1:2
Pogórze Dubiecko
KS Wiązownica
1:2
Promyk Urzejowice
Orzeł Przeworsk
7:0
Huragan Gniewczyna
BKS Leśnik Bircza
5:1
Sokół Sieniawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
4:1
KS Wiązownica
Sokół Sieniawa
2:4
Orzeł Przeworsk
Promyk Urzejowice
1:6
Wólczanka Wólka Pełkińska
San Gorzyce
8:0
Błękitni Rudołowice
KS Kisielów-Pełnatycze
2:1
BKS Leśnik Bircza
Pogórze Dubiecko
0:1
Majdan Sieniawski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Huragan Gniewczyna
Sokół Sieniawa
1:4
KS Kisielów-Pełnatycze
Orzeł Przeworsk
0:1
KS Wiązownica
Błękitni Rudołowice
2:4
Promyk Urzejowice
BKS Leśnik Bircza
4:0
Pogórze Dubiecko
San Gorzyce
4:1
Majdan Sieniawski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Pogórze Dubiecko
1:1
Sokół Sieniawa
Promyk Urzejowice
3:0*
Majdan Sieniawski
San Gorzyce
1:5
BKS Leśnik Bircza
Huragan Gniewczyna
9:1
Błękitni Rudołowice
KS Kisielów-Pełnatycze
3:2
Orzeł Przeworsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
5:1
San Gorzyce
Orzeł Przeworsk
1:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Majdan Sieniawski
2:2
Huragan Gniewczyna
Błękitni Rudołowice
2:5
KS Wiązownica
KS Kisielów-Pełnatycze
0:0
Pogórze Dubiecko
BKS Leśnik Bircza
1:2
Promyk Urzejowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Urzejowice
2:2
Sokół Sieniawa
Pogórze Dubiecko
1:2
Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
Błękitni Rudołowice
San Gorzyce
2:3
KS Kisielów-Pełnatycze
Huragan Gniewczyna
1:4
BKS Leśnik Bircza
KS Wiązownica
4:1
Majdan Sieniawski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
8:1
Huragan Gniewczyna
Majdan Sieniawski
0:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Orzeł Przeworsk
7:1
Błękitni Rudołowice
Pogórze Dubiecko
3:2
San Gorzyce
KS Kisielów-Pełnatycze
2:1
Promyk Urzejowice
BKS Leśnik Bircza
2:1
KS Wiązownica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
1:0
Sokół Sieniawa
San Gorzyce
3:1
Orzeł Przeworsk
Promyk Urzejowice
1:1
Pogórze Dubiecko
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
BKS Leśnik Bircza
Błękitni Rudołowice
0:5
Majdan Sieniawski
Huragan Gniewczyna
4:3
KS Kisielów-Pełnatycze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
0:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Orzeł Przeworsk
3:1
Majdan Sieniawski
San Gorzyce
2:1
Promyk Urzejowice
Pogórze Dubiecko
2:2
Huragan Gniewczyna
KS Kisielów-Pełnatycze
2:0
KS Wiązownica
BKS Leśnik Bircza
10:0
Błękitni Rudołowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Urzejowice
1:1
Orzeł Przeworsk
Błękitni Rudołowice
1:5
Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Huragan Gniewczyna
2:0
San Gorzyce
KS Wiązownica
1:2
Pogórze Dubiecko
Majdan Sieniawski
2:2
BKS Leśnik Bircza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
2:2
Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk
5:2
BKS Leśnik Bircza
Huragan Gniewczyna
19:0
Promyk Urzejowice
Błękitni Rudołowice
0:5
KS Kisielów-Pełnatycze
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Pogórze Dubiecko
KS Wiązownica
3:1
San Gorzyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
0:0
Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa
6:5
BKS Leśnik Bircza
Promyk Urzejowice
2:5
KS Wiązownica
San Gorzyce
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Pogórze Dubiecko
3:1
Błękitni Rudołowice
KS Kisielów-Pełnatycze
0:2
Majdan Sieniawski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
3:0
Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska
13:1
Promyk Urzejowice
KS Wiązownica
5:1
Huragan Gniewczyna
Majdan Sieniawski
4:0
Pogórze Dubiecko
Błękitni Rudołowice
1:7
San Gorzyce
BKS Leśnik Bircza
0:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Urzejowice
7:0
Błękitni Rudołowice
Huragan Gniewczyna
1:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wiązownica
0:3
Orzeł Przeworsk
Majdan Sieniawski
2:2
San Gorzyce
Pogórze Dubiecko
0:1
BKS Leśnik Bircza
KS Kisielów-Pełnatycze
0:0
Sokół Sieniawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
1:1
Promyk Urzejowice
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
KS Wiązownica
Sokół Sieniawa
3:3
Pogórze Dubiecko
Orzeł Przeworsk
3:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Błękitni Rudołowice
1:7
Huragan Gniewczyna
BKS Leśnik Bircza
4:2
San Gorzyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:3
Orzeł Przeworsk
Promyk Urzejowice
3:2
BKS Leśnik Bircza
San Gorzyce
1:4
Sokół Sieniawa
Huragan Gniewczyna
6:0
Majdan Sieniawski
KS Wiązownica
9:0
Błękitni Rudołowice
Pogórze Dubiecko
4:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
3:0
KS Wiązownica
Błękitni Rudołowice
0:14
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Kisielów-Pełnatycze
1:8
San Gorzyce
BKS Leśnik Bircza
4:2
Huragan Gniewczyna
Orzeł Przeworsk
7:3
Pogórze Dubiecko
Sokół Sieniawa
2:0
Promyk Urzejowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:0
Majdan Sieniawski
Promyk Urzejowice
3:0
KS Kisielów-Pełnatycze
San Gorzyce
4:0
Pogórze Dubiecko
Huragan Gniewczyna
3:3
Sokół Sieniawa
KS Wiązownica
6:2
BKS Leśnik Bircza
Błękitni Rudołowice
0:9
Orzeł Przeworsk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
5:4
Orzeł Przeworsk
Promyk Urzejowice
4:1
San Gorzyce
Huragan Gniewczyna
0:1
Pogórze Dubiecko
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Sokół Sieniawa
KS Wiązownica
3:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Błękitni Rudołowice
0:13
BKS Leśnik Bircza
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
1:2
Promyk Urzejowice
San Gorzyce
6:2
Huragan Gniewczyna
Sokół Sieniawa
7:0
Błękitni Rudołowice
Pogórze Dubiecko
4:1
KS Wiązownica
KS Kisielów-Pełnatycze
0:8
Wólczanka Wólka Pełkińska
BKS Leśnik Bircza
11:3
Majdan Sieniawski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
6:1
San Gorzyce
Sokół Sieniawa
3:1
KS Wiązownica
Majdan Sieniawski
9:1
Błękitni Rudołowice
Pogórze Dubiecko
4:1
Promyk Urzejowice
KS Kisielów-Pełnatycze
1:5
Huragan Gniewczyna
BKS Leśnik Bircza
3:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości