Orzeł Cup 2020 dla Orła Przeworsk

10 drużyn, 27 meczów, niemal 6 godzin gry młodych zawodników.
W rozegranym w dniu dzisiejszym turnieju Orzeł Cup dla rocznika 2008 który odbywał się pod Patronatem Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela zwyciężyła drużyna Orła Przeworsk, na drugim miejscu zmagania ukończyli zawodnicy FA Lubaczów a na najniższym stopniu podium uplasował się JKS Jarosław.
W turnieju wzięło udział 10 drużyn, podzielonych na 2 grupy co zwiastowało sporą dawkę piłkarskich emocji.
W turnieju rozegrano 27 spotkań a wiele z nich trzymało w napięciu do ostatniej minuty.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Piotr Furgała (FA Lubaczów), najlepszym bramkarzem Jakub Jankowski (MKS Orzeł Przeworsk) a królem strzelców został Filip Ryfa (MKS Orzeł Przeworsk).
Wyróżnieni zawodnicy otrzymali statuetki oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.
O wyniku finału zdecydowały rzuty karne w których to skuteczniejsi okazali się gospodarze turnieju zwyciężając 2:1 (w regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 0:0)

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. MKS Orzeł Przeworsk "Biały"
2. Footbal Academy Lubaczów
3. JKS Jarosław
4. MKS Orzeł Przeworsk "Czerwony"
5. OSiR Biłgoraj
6. Stal II Rzeszów
7. Kolbuszowianka Klobuszowa
8. Błękit Żołynia
9. GAP Zarzecze
10. Dynovia Dynów

W organizacji turnieju wsparli Nas MOSiR Przeworsk i Salon Piłkarski Sport-Południe
Nagrody wręczali, w imieniu Burmistrza Miasta Przeworska, Marek Frączek oraz Prezes MKS Orzeł Przeworsk, Grzegorz Bieniasz.

Tym samym, zakończyliśmy zimową edycję turniejów Orzeł Cup w których w ciągu dwóch dni rywalizacji sportowej uczestniczyło około 180 zawodników, którzy rozegrali łącznie 45 spotkań.

Dziękujemy drużynom za rozegranie turniejów w sportowej atmosferze i zapraszamy w przyszłości do udziału w zmaganiach.