1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku na rzecz MKS Orzeł Przeworsk!

Klub Sportowy Orzeł Przeworsk zachęca sympatyków, kibiców oraz wszystkich chętnych do wspierania klubowej młodzieży występującej w ligach podkarpackich poprzez akcję przekazania 1,5% podatku.
Rozliczając się z rocznych dochodów z Urzędem Skarbowym wszyscy mamy możliwość przekazania 1,5% podatku z naszych dochodów na rzecz dowolnej organizacji nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.
Klub Sportowy Orzeł Przeworsk akcję przekaż 1,5% podatku prowadzi za pośrednictwem fundacji Młodzi-Młodym.

Informujemy, że cały dochód klubu z akcji przeznaczony będzie, podobnie jak w latach poprzednich na działalność grup młodzieżowych.

Aby przekazać 1,5% podatku na rzecz Miejskiego Klubu Sportowego Orzeł Przeworsk należy w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-37):
1. W pozycji 137 (numer KRS) wpisać: 0000270261
2. W pozycji 138 (wnioskowana kwota) wpisać: kwotę 1,5% wyliczonego podatku (1,5% kwoty z pozycji 126)
3. W pozycji 139 (cel szczegółowy 1,5%) wpisać: MKS ORZEŁ PRZEWORSK 4573

Drogi kibicu, przeznaczając 1,5% podatku, wspomagasz klub.