21.kolejka: Orzeł - Orkan Zapałów 10:0 (6:0)

W spotkaniu 21. kolejki Orzeł pokonał na Stadionie Miejskim w Przeworsku Orkan Zapałów 10:0, umacniając się na pozycji lidera tabeli.

Zdobywamy bramkę numer 100 w rozgrywkach, którą strzelił Jakub Drozd w 71 minucie spotkania.
Obfite strzelanie w tym meczu rozpoczął Sylwester Kielich w 7' minucie gry a wynik ustalił pięknym i precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego Mateusz Kocur w 90' minucie.

Dziękujemy kibicom za przybycie i głośny doping oraz gratulujemy osobom które otrzymały bony na pizzę oraz souveniry przygotowane przez Partnerów dnia meczowego Restauracja Rico i Maaw Sport.

Zapraszamy już we wtorek na Stadion Miejski w Przeworsku, na spotkanie finału Okręgowego Pucharu Polski w którym Orzeł podejmował będzie KS Wiązownica

Orzeł Przeworsk - Orkan Zapałów 10:0 (6:0)