MKS ORZEŁ Przeworsk - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

STAL Kraśnik<b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>
STAL Kraśnik 2:0 ORZEŁ PRZEWORSK
2014-09-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
AVIA Świdnik 0:4 JKS Jarosław
RESOVIA Rzeszów 1:1 LUBLINIANKA Lublin
WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 1:0 WISŁOKA Dębica
MOTOR Lublin 2:2 STAL Rzeszów
TOMASOVIA Tomaszów Lub. 0:1 KARPATY Krosno
CHEŁMIANKA Chełm 3:0 SOKÓŁ Sieniawa
ORLĘTA Radzyń Podlaski 1:0 IZOLATOR Boguchwała
STAL Kraśnik 2:0 ORZEŁ PRZEWORSK
HETMAN Żółkiewka 1:1 PODLASIE Biała Podlaska

Statystyki drużyny

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. jarkopsk 54
2. supertyperorzel 54
3. kozi1988 51
4. gru_2708 50
5. m_1986 39
6. maciek70 38
7. kb0000 30
8. maxi74 8
9. kasiora321 7
10. Naszklub 3

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 2501, wczoraj: 2157
ogółem: 2 328 388

statystyki szczegółowe

Aktualności

Pożarowszczyk na Żółkiewke

  • autor: kb0000, 2014-10-01 22:01

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej wyznaczył Grzegorza Pożarowszczyka z Lublina do poprowadzenia meczu 11. kolejki III ligi podkarpacko-lubelskiej pomiędzy Orłem a Hetmanem Żółkiewka.

Pożarowszczyk w poprzednim sezonie prowadził zawody na szczeblu drugoligowym, lecz obecnie jest sędzią trzecioligowym.

Doświadczony sędzia (6 sezonów w II lidze) w tym sezonie
poprowadził m.in Derby Rzeszowa między Resovią a Stalą. Arbiter z Lublina sędziował jeden mecz Hetmana Żółkiewka - ze Stalą Kraśnik. W czterech spotkaniach pokazał 14 żółtych kartek, trzy czerwone i podyktował trzy rzuty karne.

Skład zespołu sędziowskiego KS Lublin na to spotkanie:
sędzia główny: Grzegorz Pożarowszczyk
asystent nr 1: Rafał Wójcik
asystent nr 2: Rafał Czubiel

Pełna obsada XI kolejki III ligi w rozwinięciu newsa


Porażka w Kraśniku

  • autor: kb0000, 2014-09-28 23:34

STAL KraśnikORZEŁ 2:0 (1:0)
10’ 1:0 Filip Drozd
84’ 2:0 Maksym Pokotyliuk

STAL: Marcin Matysiak – Adam Orzeł, Damian Pietroń, Mateusz Matysiak, Grzegorz Leziak (83’ Yaroslav Olenyuk), Marceli Pacek (62’ Tomasz Ryczek), Adrian Chamera, Amadeusz Biały (86’ Konrad Chamera), Daniel Szewc, Maksym Pokotyliuk, Filip Drozd

ORZEŁ: Daniel Furtak – Krzysztof Sierżęga, Tomasz Walat, Radosław Sykała, Arkadiusz Guzior (75' Maciej Tworzydło) – Kamil Kołodziej, Paweł Zięba, Mateusz Skała, Dorian Buczek (61’ Krystian Buszta), Michał Słysz – Paweł Piątek (84’ Dawid Czyrny)

Żółte kartki: Orzeł, Szewc, Ryczek – Buczek, Sierżęga

Sędziowali: Rafał Greń oraz Dariusz Walczyk i Adam Piwoński (Rzeszów)

Widzów: 200


III liga: Stal Kraśnik - Orzeł

  • autor: MKS OP, 2014-09-26 09:11

STAL Kraśnik - ORZEŁ

28 września (Niedziela) GODZ. 15.00

W najbliższą niedzielę w ramach 10. kolejki III ligi piłkarze Orła udadzą się do Kraśnika by tam zmierzyć się z miejscową Stalą. Gospodarze spotkania zajmują obecnie w tabeli 12 lokatę z 9 punktami na koncie (bilans bramkowy 15:18).
Na ten dorobek Stali złożyły się 3 wygrane mecze na własnym boisku tj. z Tomasovią, Avią i Hetmanem oraz 6 porażek, z Resovią (w), Chełmianką (d), Wólczanką (w), Izolatorem (d), Motorem (w) i Podlasiem (w).
Najskuteczniejszym zawodnikiem Stali jest Filip Drozd który zdobył dotychczas 5 bramek.

Nasz zespół znajduje się cztery lokaty niżej od drużyny Stali Kraśnik zajmując obecnie 16 pozycję z dorobkiem 6 punktów.
W kadrze Orła na to spotkanie zabraknie pauzujących za żółte kartki Sylwestra Jarosza i Patryka Szewca.
 


Pierwsza wiosenna kolejka odbędzie się jesienią

  • autor: kb0000, 2014-09-25 22:13

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o tym że, pierwsza kolejka rundy wiosennej zostanie rozegrana jeszcze jesienią.

W naszym przypadku będzie to najprawdopodobniej sobotnie (15.11) spotkanie przy ul.Krochmalnej w Lublinie z Lublinianką.  Chodzi tu o kolejkę numer 18 która zostanie rozegrana w dniach 15-16.11.2014.

 


Biało-czerwony weekend: wyniki

  • autor: kb0000, 2014-09-25 10:30

SENIORZY STAL Kraśnik - ORZEŁ 2:0
ORZEŁ: Daniel Furtak – Krzysztof Sierżęga, Tomasz Walat, Radosław Sykała, Arkadiusz Guzior (75' Maciej Tworzydło) – Kamil Kołodziej, Paweł Zięba, Mateusz Skała, Dorian Buczek (61’ Krystian Buszta), Michał Słysz – Paweł Piątek (84’ Dawid Czyrny) / trener: Grzegorz Sitek
Żółte kartki (Orzeł): Buczek, Sierżęga
Sędziowali: Rafał Greń oraz Dariusz Walczyk i Adam Piwoński (Rzeszów)

JUNIORZY STARSI STAL Nowa Dęba - ORZEŁ 3:2
bramki dla Orła: 55 min Bartosz Groch, 85 min Artur Gurak
ORZEŁ: Artur Konieczny – Bartłomiej Hołub, Marek Ilasz, Mateusz Ziembicki, Adrian Lewandowski, Bartosz Groch (70' Jakub Maziarz), Patryk Duży (89' Łukasz Sigda), Artur Gurak, Kamil Wołowiec, Paweł Gurak (67' Wojciech Leja), Paweł Pawlik (46' Dawid Czyrny) / trener: Adam Łapa
Sędziowali: Mariusz Złotek oraz Wojciech Wolan i Tomasz Weber (Stalowa Wola)

JUNIORZY MŁODSI STAL Mielec - ORZEŁ 12:0
ORZEŁ: Marcin Gierczak – Bartłomiej Bogusz, Kacper Chomik, Hubert Kasia, Mateusz Kowal, Przemysław Paluch, Marcin Piątek, Maciej Polak (63’ Dominik Szlachta), Maciej Przewrocki, Bartosz Rupar, Gabriel Surówka / trener: Stanisław Kowalik
Sędziowali: Dawid Zając oraz Paweł Kisiel i Andrzej Łępa (Dębica)

JUNIORZY MŁODSI B ORZEŁ - START Mirocin 5:1
sędzia główny: Grzegorz Stępak (Przeworsk)
trener: Stanisław Kowalik


Greń poprowadzi mecz w Kraśniku

  • autor: kb0000, 2014-09-24 18:53

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, a dokładniej Kolegium Sędziów desygnowało do prowadzenia meczu Stal Kraśnik - Orzeł, 32-letniego rzeszowianina Rafała Grenia.

Greń w tym sezonie poprowadził jedno nasze spotkanie, z Karpatami Krosno natomiast z drużyną Stali K. spotka się po raz pierwszy.

W rozwinięciu pełna obsada X kolejki.


Orzeł - Motor 0:2

  • autor: MKS Orzeł, 2014-09-20 17:50

ORZEŁ - Motor Lublin  0:2 (0:1)

0:1 - Mateusz Majewski 6'
0:2 - Kamil Wolski 88'

ORZEŁ: Daniel Furtak – Sylwester Jarosz, Tomasz Walat, Radosław Sykała, Arkadiusz Guzior – Michał Słysz (69. Krystian Buszta), Dorian Buczek (73. Krzysztof Sierżęga), Paweł Zięba, Patryk Szewc, Kamil Kołodziej – Paweł Piątek (76. Dawid Czyrny)

MOTOR: Paweł Lipiec – Robert Kazubski, Damian Falisiewicz,  Aleksander Komor, Marcin Święch – Kamil Stachyra (90+1. Paweł Jabkowski), Paweł Myśliwiecki (54. Piotr Piekarski), Kamil Król, Dawid Ptaszyński, Krystian Mroczek (61. Konrad Gąsiorowski) – Mateusz Majewski (81. Kamil Wolski).

Żółte kartki: Jarosz, Walat, Sykała, Buczek, Kołodziej, Szewc – Król, Kazubski, Majewski, Gąsiorowski.

Sędziowali: Jakub Tomoń oraz Sebastian Petela i Mateusz Tomoń (Rzeszów)


9.kolejka III ligi - zestaw par

  • autor: MKS Orzeł, 2014-09-20 12:02

sobota 20 września:

PODLASIE Biała Podlaska - STAL Kraśnik  2:1
ORZEŁ PRZEWORSK - MOTOR Lublin  0:2
STAL Rzeszów - IZOLATOR Boguchwała 1:0
WISŁOKA Dębica - CHEŁMIANKA Chełm  0:0
LUBLINIANKA Lublin - TOMASOVIA Tomaszów Lub.  2:1

niedziela 21 września:

KARPATY Krosno - JKS Jarosław 1:0
HETMAN Żółkiewka - AVIA Świdnik 1:4
ORLĘTA Radzyń Podlaski - WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 7:3

środa 24 września:

SOKÓŁ Sieniawa - RESOVIA Rzeszów 16:00


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

<b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>HETMAN Żółkiewka
ORZEŁ PRZEWORSK   HETMAN Żółkiewka
2014-10-04, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
PODLASIE Biała Podlaska - AVIA Świdnik
ORZEŁ PRZEWORSK - HETMAN Żółkiewka
STAL Rzeszów - STAL Kraśnik
WISŁOKA Dębica - IZOLATOR Boguchwała
LUBLINIANKA Lublin - CHEŁMIANKA Chełm
KARPATY Krosno - RESOVIA Rzeszów
JKS Jarosław - TOMASOVIA Tomaszów Lub.
ORLĘTA Radzyń Podlaski - MOTOR Lublin
SOKÓŁ Sieniawa - WÓLCZANKA Wólka Pełkińska

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

Orzeł - Karpaty Krosno (14.05.2014)
Ładowanie...

Mecze Orła - jesień 2014

09.08.2014 (sobota) 17:00 
LUBLINIANKA (d) 1:1

13.08.2014 (środa) 17:00
KARPATY (w) 0:3

19.08.2014 (wtorek) 17:00
JKS (d) 0:1

24.08.2014 (niedziela) 16:00
TOMASOVIA (w) 1:1

30.08.2014 (sobota) 17:00
RESOVIA (d)  0:0

07.09.2014 (niedziela) 16:00
CHEŁMIANKA (w) 0:6

10.09.2014 (środa) 17:00
WÓLCZANKA (d) 0:3

14.09.2014 (niedziela) 11:00
IZOLATOR (w) 2:0

20.09.2014 (sobota) 16:00
MOTOR (d) 0:2

28.09.2014 (niedziela) 15:00
STAL K. (w) 0:2

04.10.2014 (sobota) 11:00
HETMAN (d)

11.10.2014 (sobota) 15:00
PODLASIE (w)

18.10.2014 (sobota) 15:00
AVIA (d)

25.10.2014 (sobota) 14:00
STAL Rz. (d)

02.11.2014 (niedziela) 14:00
ORLĘTA (w)

08.11.2014 (sobota) 14:00
WISŁOKA (d)

11.11.2014 (wtorek) 13:00
SOKÓŁ (w)

15.11.2014 (sobota) ??:??
LUBLINIANKA (w)