MKS ORZEŁ Przeworsk - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

IZOLATOR Boguchwała<b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>
IZOLATOR Boguchwała 0:2 ORZEŁ PRZEWORSK
2014-09-14, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
JKS Jarosław 2:0 LUBLINIANKA Lublin
TOMASOVIA Tomaszów Lub. 0:0 SOKÓŁ Sieniawa
MOTOR Lublin 3:0 PODLASIE Biała Podlaska
RESOVIA Rzeszów 1:0 WISŁOKA Dębica
AVIA Świdnik 1:2 KARPATY Krosno
CHEŁMIANKA Chełm 0:0 ORLĘTA Radzyń Podlaski
WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 1:3 STAL Rzeszów
IZOLATOR Boguchwała 0:2 ORZEŁ PRZEWORSK
STAL Kraśnik 5:0 HETMAN Żółkiewka

Statystyki drużyny

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. jarkopsk 46
2. supertyperorzel 42
3. gru_2708 39
4. kozi1988 35
5. m_1986 29
6. maciek70 25
7. kb0000 23
8. maxi74 8
9. kasiora321 7
10. Naszklub 3

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 640, wczoraj: 3719
ogółem: 2 279 885

statystyki szczegółowe

Aktualności

Motor Lublin na Budowlanych

  • autor: kb0000, 2014-09-18 12:07

ORZEŁ - MOTOR Lublin

20.09.2014 (sobota) godzina 16:00

W sobotę do Przeworska na Stadion Miejski przy ul. Budowlanych przyjedzie jeden z najbardziej utytułowanych klubów Lubelszczyzny, jeśli nawet nie najbardziej utytułowany czyli Motor Lublin.

Motor w swej bogatej historii ma na koncie dziewięć lat gry na najwyższym szczeblu rozgrywkowym i aż 22(!) lata gry w I lidze. Wychowankami Motoru są m.in. 91-krotny reprezentant Polski i brązowy medalista ME a także wicemistrz olimpijski z Montrealu Władysław Żmuda (3.miejsce na MŚ 1974 i 1982), 96 krotny reprezentant naszego kraju Jacek Bąk (były piłkarz Olimpique Marsylia i Racing Club Lens a także zdobywca Pucharu Intertoto w 1997 roku). Klub reprezentowali także m.in. czterokrotny reprezentant Polski i uczestnik MŚ 1974 (3.miejsce) Zygmunt Kalinowski (trener bramkarzy Hetmana Żółkiewka) a także obecny trener Lublinianki Lublin Modest Boguszewski  (dwukrotny reprezentant Polski i uczestnik MŚ U-20 1981 w Australii).

Lecz te osiągnięcia to przeszłość a teraz Motor po spadku z II ligi znajduję się w trzeciej lidze podkarpacko – lubelskiej i w tą sobotę właśnie przyjedzie do Przeworska.

Obecnie Motor prowadzi duet szkoleniowców Mariusz Sawa (I trener) i Paweł Kamiński (II trener) a trenerem bramkarzy jest były bramkarz Stali Kraśnik Karol Herda. Sawa objął drużynę po Robercie Kasperczyku który wcześniej przed objęciem pracy w tym Klubie pracował w Stali Rzeszów.

Trener Mariusz Sawa ściągnął do stolicy województwa lubelskiego m.in. Roberta Kazubskiego z Orląt Radzyń Podlaski, Mateusza Majewskiego z rywala zza miedzy i Pawła Myśliwieckiego z Hetmana Żółkiewka. W  drużynie z Koziego Grodu występuje były zawodnik Stali Rzeszów, Kamil Stachyra.

Motor w tym sezonie na wyjeździe legitymuje się bilansem 1-1-1, bramki 3:2, natomiast u siebie 4-0-1 i bramki 12-4 co plasuje piłkarzy trenera Sawy na czwartym miejscu z 16 punktami.

Kadra Motoru Lublin na sezon 2014/2015 (źródło: 90minut.pl)

Bramkarze: Paweł Lipiec (23.12.94, 190/85), Kacper Skrzypek (14.01.94, 186/80), Maciej Zagórski (08.03.96, 188/71).
Obrońcy: Damian Falisiewicz (16.07.87, 184/78), Piotr Karwan (20.08.80, 184/84), Robert Kazubski (18.02.89, 180/74), Aleksander Komor (24.06.94, 190/82), Jakub Kosiarczyk (02.06.95), Dawid Ptaszyński (22.02.82, 187/80), Marcin Świech (15.02.94, 182/78).
Pomocnicy: Patryk Czułowski (22.03.94, 172/68), Konrad Gąsiorowski (24.09.96, 176/72), Paweł Jabkowski (18.09.93, 175/70), Rafał Król (16.01.89, 183/71), Marcin Michota (08.07.97, 178/65), Piotr Piekarski (26.06.93, 182/78), Kamil Stachyra (23.05.87, 171/64).
Napastnicy: Mateusz Majewski (05.07.92, 186/80), Krystian Mroczek (11.03.94), Paweł Myśliwiecki (02.03.90), Kamil Wolski (16.05.96, 183/72).

A więc, o godzinie 17 rozbrzmi pierwszy gwizdek Jakuba Tomonia (KS Rzeszów) w meczu Orzeł – Motor. Zapraszamy!


9.kolejka III ligi - zestaw par

  • autor: MKS Orzeł, 2014-09-18 12:02

sobota 20 września:

PODLASIE Biała Podlaska - STAL Kraśnik 16:00
ORZEŁ PRZEWORSK - MOTOR Lublin 16:00
STAL Rzeszów - IZOLATOR Boguchwała 16:00
WISŁOKA Dębica - CHEŁMIANKA Chełm 16:00
LUBLINIANKA Lublin - TOMASOVIA Tomaszów Lub. 16:00

niedziela 21 września:

KARPATY Krosno - JKS Jarosław 15:00
HETMAN Żółkiewka - AVIA Świdnik 16:00
ORLĘTA Radzyń Podlaski - WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 16:00

środa 24 września:

SOKÓŁ Sieniawa - RESOVIA Rzeszów 16:00


Jakub Tomoń poprowadzi mecz z Motorem

  • autor: kb0000, 2014-09-17 18:14

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej desygnował do prowadzenia meczu Orła z Motorem, Jakuba Tomonia z Rzeszowa.

Tomoń w pięciu meczach tego sezonu (prowadził mecz Motoru z Wólczanką) pokazał 21 żółtych kartek, trzy czerwone i podyktował jeden rzut karny.

Tomoń poprowadził dwa spotkania Orła w poprzednim sezonie, wygrany z Izolatorem i przegrany z JKS-em.

W rozwinięciu pełna obsada IX kolejki III ligi.


Okręgowy Puchar Polski: Huragan - Orzeł 5:0

  • autor: MKS Orzeł, 2014-09-17 17:47

W meczu II rundy Okręgowego Pucharu Polski Orzeł przegrał w Gniewczynie z Huraganem 0:5.


Huragan Gniewczyna  - ORZEŁ  5:0

bramki: Mirek 2, Hanejko 2, T. Wojtas

Orzeł: Konieczny (17' Flak) - Pelc, Tworzydło, Hudecki (58' Lewandowski), Ziembicki, A.Gurak, Ilasz, Groch, Kojder (14' Białogłowski, 63' P.Gurak), Duży (66' Leja), Buszta.

Sędziowali: Jacek Marek oraz Jacek Kuśnierz i Witold Korzeń (Jarosław)

źródło: własne


OPP: Huragan Gniewczyna - ORZEŁ

  • autor: kb0000, 2014-09-16 08:47

II runda Okręgowego Pucharu Polski

Huragan Gniewczyna - ORZEŁ

środa 17 września, godzina 16:00

sędziowie: Jacek Marek - Jacek Kuśnierz, Witold Korzeń (Jarosław)


Pierwsza wygrana Orła

  • autor: MKS Orzeł, 2014-09-14 12:58

Zwycięstwo Orła na IzoArenie

W spotkaniu 8 kolejki 3 ligi lubelsko - podkarpackiej Orzeł pokonał w Boguchwale miejscowy Izolator 2:0.

Bramkę na 2:0 zdobył 16-letni Dawid Czyrny dla którego jest to pierwsza bramka w seniorach naszego Klubu. Dla Dawida był to także pierwszy występ w tym sezonie.

Izolator Boguchwała - ORZEŁ 0:2 (0:1)

0:1 - Arkadiusz Guzior 8' (głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mateusza Skały)
0:2 - Dawid Czyrny 83' (lob nad bramkarzem z 20 metrów w sytuacji sam na sam)

IZOLATOR: 12. Dawid Kaszuba - 3. Adrian Burak, 5. Marcin Brogowski, 4. Zbigniew Dąbek, 18. Szymon Kardyś - 9. Michał Bereś (46' 89. Jacek Tyburczy), 8. Jaromir Skiba, 10. Konrad Cupryś (67' 19. Łukasz Wójcik), 15. Hubert Bukała (67' 14. Damian Ćwikła) - 13. Krzysztof Szymański (67' 17. Paweł Rzeźnik), 88. Bartosz Karwat.

ORZEŁ: 12. Daniel Furtak - 2. Sylwester Jarosz, 13. Radosław Sykała, 5. Tomasz Walat, 4. Arkadiusz Guzior (66' 15. Tomasz Ostrzywilk) - 11. Kamil Kołodziej (87' 16. Krystian Buszta), 6. Paweł Zięba, 7. Patryk Szewc (90' 17. Adrian Kojder), 10. Mateusz Skała, 8. Michał Słysz - 14. Paweł Piątek (74' 18. Dawid Czyrny).

ŻÓŁTE KARTKI: Cupryś, Bukała - Słysz, Skała, Zięba, Szewc, Czyrny.

SĘDZIOWALI: Artur Szelc oraz Albin Kijowski i Grzegorz Meier (Kolegium Sędziów Krosno)

Fotogaleria z meczu Izolator - Orzeł link
http://www.zksizolator.eu/izolator-boguchwaa/galeriasource.html?view=album&album=6058942837768871649&page=1

źródło fotogalerii: www.zksizolator.eu


8.kolejka III ligi - wyniki

  • autor: MKS Orzeł, 2014-09-13 16:02

sobota 13 września:

TOMASOVIA Tomaszów Lub.- SOKÓŁ Sieniawa 0:0
JKS Jarosław - LUBLINIANKA Lublin 2:0

Bańka 7, 78
MOTOR Lublin - PODLASIE Biała Podlaska 3:0
Stachyra 45, 71, Król 80
RESOVIA Rzeszów - WISŁOKA Dębica 1:0
Skuba 72
 

niedziela 14 sierpnia: 

IZOLATOR Boguchwała - ORZEŁ PRZEWORSK 0:2
Guzior 8, Czyrny 83
AVIA Świdnik - KARPATY Krosno 1:2
Wójcik 84 - Buczek 26, Walaszczyk 79
CHEŁMIANKA Chełm - ORLĘTA Radzyń Podlaski  0:0
WÓLCZANKA Wólka Pełkińska - STAL Rzeszów  1:3

Pietluch 18(k) - Drelich 34(k), Prędota 51, 71
STAL Kraśnik - HETMAN Żółkiewka  5:0
Biały 11, Szewc 38, 68, Drozd 89(k), Chamera 90


Biało-czerwony weekend: rozkład meczów

  • autor: kb0000, 2014-09-13 10:58

SENIORZY - Izolator Boguchwała - ORZEŁ 0:2
bramki: Guzior 8, Czyrny 83
trener: Grzegorz Sitek
sędzia główny: Artur Szelc (Krosno)

JUNIORZY STARSI  - Błękitni Ropczyce - ORZEŁ  3:1
bramka: Patryk Duży

trener: Adam Łapa

JUNIORZY MŁODSI  - Błękitni Ropczyce - ORZEŁ 3:0
trener: Marcin Laska


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

<b>ORZEŁ PRZEWORSK</b>MOTOR Lublin
ORZEŁ PRZEWORSK   MOTOR Lublin
2014-09-20, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
PODLASIE Biała Podlaska - STAL Kraśnik
ORZEŁ PRZEWORSK - MOTOR Lublin
STAL Rzeszów - IZOLATOR Boguchwała
WISŁOKA Dębica - CHEŁMIANKA Chełm
LUBLINIANKA Lublin - TOMASOVIA Tomaszów Lub.
HETMAN Żółkiewka - AVIA Świdnik
ORLĘTA Radzyń Podlaski - WÓLCZANKA Wólka Pełkińska
KARPATY Krosno - JKS Jarosław
SOKÓŁ Sieniawa - RESOVIA Rzeszów

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

Orzeł - Karpaty Krosno (14.05.2014)
Ładowanie...

Mecze Orła - jesień 2014

09.08.2014 (sobota) 17:00 
LUBLINIANKA (d) 1:1

13.08.2014 (środa) 17:00
KARPATY (w) 0:3

19.08.2014 (wtorek) 17:00
JKS (d) 0:1

24.08.2014 (niedziela) 16:00
TOMASOVIA (w) 1:1

30.08.2014 (sobota) 17:00
RESOVIA (d)  0:0

07.09.2014 (niedziela) 16:00
CHEŁMIANKA (w) 0:6

10.09.2014 (środa) 17:00
WÓLCZANKA (d) 0:3

14.09.2014 (niedziela) 11:00
IZOLATOR (w) 2:0

20.09.2014 (sobota) 16:00
MOTOR (d)

28.09.2014 (niedziela) 15:00
STAL K. (w)

04.10.2014 (sobota) 11:00
HETMAN (d)

11.10.2014 (sobota) 15:00
PODLASIE (w)

18.10.2014 (sobota) 15:00
AVIA (d)

25.10.2014 (sobota) 14:00
STAL Rz. (d)

02.11.2014 (niedziela) 14:00
ORLĘTA (w)

08.11.2014 (sobota) 14:00
WISŁOKA (d)

11.11.2014 (wtorek) 13:00
SOKÓŁ (w)