24.kolejka: Orzeł - Start Lisie Jamy

Już w najbliższą niedzielę pierwszy zespół MKS Orzeł Przeworsk, który jest liderem tabeli rozegra spotkanie 24. kolejki 5.Ligi.
W meczu domowym, na Stadionie Miejskim w Przeworsku  piłkarze Orła zmierzą się z zajmującym 8 miejsce Startem Lisie Jamy.

Podczas niedzielnego meczu na stoisku gastronomicznym będą dostępne smakowite kiełbaski z grilla  oraz orzeźwiające napoje, które z pewnością uprzyjemnią czas spędzony na trybunach!

Obsługę stoiska gastronomicznego zapewnia firma Inventorbbq z którą klub nawiązał współpracę

W przerwie meczu wśród kibiców rozlosowane zostaną m.in. dwa bony na pizzę oraz piłka ufundowane przez Partnerów dnia meczowego Restauracja Rico, MAAW Sport

Zapraszamy kibiców na mecz i do wspierania drużyny w walce o ligowe punkty oraz na smaczną kiełbaskę.

12 maja 2024
V liga, kolejka 24