500 mecz Piotra Boratyna! Zwycięstwo z Promykiem
W dniu wczorajszym (16.04) swój mecz numer 500 w barwach Orła rozgrywał człowiek - legenda klubu, Piotr Boratyn.
Z tej okazji przed meczem z Promykiem, Jubilat otrzymał okolicznościową koszulkę z nr 500, list gratulacyjny, voucher oraz pamiątkową statuetkę.
Okolicznościową statuetkę wręczył Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska, natomiast w imieniu Zarządu klubu souveniry wręczyli prezes oraz wiceprezes MKS Orzeł Przeworsk.
Mecz uświetniła obecność eskorty młodych adeptów piłki nożnej piłkarskiego przedszkola z Akademii Piłkarskiej MKS Orzeł Przeworsk.
Sam jubilat poprowadził nasz zespół do wygranej. Orzeł pokonał rywali 2:1.
Na spotkaniu jubileuszowym zjawiło się sporo kibiców, serdecznie dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne mecze.
Podziękowania również dla rodziców i dzieci z Akademii Piłkarskiej Orła którzy przybyli na to wydarzenie.
Gratulacje Piotr i życzymy jeszcze wielu występów i bramek w Orle, jak również powodzenia w życiu prywatnym.
Orzeł - Promyk 2:1 (0:0)
Bramki: Sylwester Kielich (69'), Szymon Szpytma (90') - Paweł Drabik (82')
Orzeł: Bieleń - Kowal, Broda, Krupa, A. Gurak – Struś (87’ Szpytma), Obłoza, P. Gurak, Kielich (90’ Mirek)- Piątek Boratyn (76’ Najsarek)