Gra kontrolna młodzieży MKS Orzeł Przeworsk
Drużyna młodzieżowa Orła złożona z zawodników U-19 i U-17 rozegrała w dniu dzisiejszym mecz kontrolny z seniorską drużyną Cresovii Krzeczowice, występującą w klasie A.

Orzeł Przeworsk U-19 - Cresovia Krzeczowice 4:3
Przygotowująca się do rozgrywek drużyna U-19 w swoim pierwszym meczu kontrolnym pokonała A klasową Cresovię Krzeczowice 4:3 po bramkach Kamila Pieczka, Kacpra Kaczmarzyka, Jakuba Krzanowskiego i Jakuba Godlewskiego (rz.k).

Orzeł: Bartłomiej Konieczny - Antoni Pelc, Karol Pustka ,Karol Mazur, Karol Kuryło, Szymon Kiełbicki, Kacper Kaczmarzyk, Mikołaj Wrona, Jakub Krzanowski, Bartosz Owsiak, Jakub Godlewski, Patryk Wnuk, Kamil Pieczek, Kacper Uberman.
Trener: Grzegorz Łuczyk

W kolejnym tygodniu ruszają przygotowania drużyn U-17, U-15 oraz treningi najmłodszych adeptów z Piłkarskiego Przedszkola.