Gramy na Budowlanych!

Już w sobotę o godz. 17:00 Orzeł Przeworsk w 28 kolejce IV ligi podkarpackiej zmierzy się na własnym stadionie z Legionem Pilzno.
Po wygranej na wyjeździe z Głogovią Głogów Małopolski 2:1, nasz zespół podejmie na stadionie przy ulicy Budowlanych, zajmujący osiemnastą pozycję w ligowej tabeli Legion Pilzno.
Drużyna z Pilzna w ostatniej kolejce w spotkaniu domowym podzieliła się punktami z Ekoball Stal Sanok remisując 1:1. W pierwszym meczu rozegranym na jesieni w w Pilźnie górą byli piłkarze Legionu, którzy wygrali z Orłem 2:1.
Miejmy jednak nadzieję, że w meczu rewanżowym to piłkarze Orła będą cieszyć się z trzech punktów.

Trzymamy kciuki za naszą drużynę.
Bądźcie z nami!

Bilety będzie można nabyć w kasie na godzinę przed rozpoczęciem spotkania w cenie 10 zł. Kobiety oraz dzieci poniżej 15 roku życia wstęp wolny.

Wśród osób które zakupią bilet, w przerwie meczu rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki, m.in. bon na pizze do wykorzystania w Restauracja Rico.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski przy ulicy Budowlanych.