Grupy młodzieżowe: 15-17 września

Grupy młodzieżowe: 15-17  września

Juniorzy starsi (II liga podkarpacka) >> tabela/terminarz

17.09.2023 (niedziela) godz.11:00

Orzeł Przeworsk – Stal Mielec 2:0 (Jakub Godlewski 2)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Juniorzy Młodsi (Klasa okręgowa Jarosław) >> tabela/terminarz

15.09.2003 (piątek) godz.17:30

Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa  3:0 (Tymon Kukla 25', Przemysław Biały 35', Bartosz Owsiak 73')

Orzeł: Bartłomiej Konieczny – Dominik Starzyk, Miłosz Drzystek, Tomasz Biały, Bartosz Derewecki, Dawid Ryfa, Łukasz Superson, Norbert Rogoża (70’ Bartosz Knytel), Przemysław Biały, Tymon Kukla (60’ Jakub Jankowski), Bartosz Owsiak (83’ Michał Starzyk)
Trener: Waldemar Kornafel

Trampkarze starsi (klasa okręgowa Jarosław) >> tabela/terminarz

17.09.2023 (niedziela) godz.13:30

Orzeł Przeworsk – Przedmieście Jarosław - przełożony

U-7: Liga Żaków

Kolejny turniej rozegrał nasz najmłodszy zespół. Mecze obfitowały w wiele ciekawych zagrań i dostarczyły sporo emocji.
Widać, że z każdym rozegranym meczem nasi zawodnicy prezentują coraz lepsze umiejętności.
Trener: Bartłomiej Fluda
Zapraszamy chłopców i dziewczynki z roczników 2009, 2010, 2011, 2016, 2017, 2018, 2019 na treningi w klubie.