Grupy młodzieżowe: 4-5 maja

W sobotę i niedzielę kolejne emocje związane z drużynami młodzieżowymi MKS Orzeł Przeworsk.
Tym razem nasze zespoły w komplecie wystąpią na obiektach przy ulicy Budowlanych.

Juniorzy starsi U-19 (II liga Podkarpacka) >> tabela/terminarz

4. kolejka:
4 maja (sobota) godz.12:30  (Stadion Miejski)

Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 3:0 v.o (na boisku 0:0, w zespole gości zagrał nieuprawniony zawodnik)

Orzeł: Bartłomiej Konieczny - Patryk Oleksiewicz (70' Przemysław Biały), Karol Mazur, Tomasz Brud, Filip Ryfa, Antoni Pelc, Patryk Wnuk (78' Hubert Lasek), Wojciech Tonia (60' Mikołaj Wrona), Karol Pustka, Bartosz Owsiak, Karol Ochyra (87' Karol Kuryło)
Trener: Grzegorz Łuczyk

Juniorzy młodsi U-17 (Klasa Okręgowa Jarosław) >> tabela/terminarz

10.kolejka:
5 maja (niedziela) godz.11:00 (Stadion Miejski)

Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 8:1 (Maksymilian Gogój 3, Jakub Krzanowski 2, Dawid Pikuła 2, Tymon Kukla)

Orzeł: Bartłomiej Konieczny - Bartosz Knytel, Michał Starzyk, Łukasz Superson, Dawid Ryfa, Jakub Jankowski, Dawid Pikuła, Bartosz Derewecki, Michał Kuźma, Tymon Kukla, Jakub Krzanowski oraz Jakub Bajdak, Dawid Powroźnik, Maksymilian Gogój
Trener: Waldemar Kornafel