Grupy młodziezowe - przygotowania i sparingi

Drużyny młodzieżowe MKS Orzeł Przeworsk intensywnie przygotowują się do rundy wiosennej rozgrywek.

Zespół U-19 który rozpoczął przygotowania w połowie miesiąca stycznia, ma za sobą dwie gry kontrolne z drużynami seniorskimi występującymi w klasie A, Błękitnymi Grzęska (wynik 3:5, bramki dla Orła – Wojciech Tonia 2, Jakub Krzanowski) oraz Cresovią Krzeczowice (1:2, bramka dla Orła Patryk Oleksiewicz).
Kolejny mecz sparingowy drużyny U-19 już w najbliższy piątek, kiedy to nasi zawodnicy zmierzą się z występującym w klasie A, Startem Mirocin.

Drużyna U-17, rozpoczęła przygotowania do sezonu w połowie stycznia i ma za sobą mecz kontrolny z drużyną U-19 Jutrzenki Dębno (1:3, bramka dla Orła – Przemysław Biały).

Kolejny mecz sparingowy naszego zespołu w najbliższą niedzielę z drużyną Huraganu Gniewczyna U-19.

Drużyna U-15 wystartowała z przygotowaniami również w połowie stycznia, zawodnicy wystąpili w turnieju halowym w ramach Ferii z Mosirem a w najbliższych dniach drużyna rozegra mecz kontrolny.