Grupy młodzieżowe: przygotowania rozpoczęte

W ostatnich dniach przygotowania do rundy jesiennej rozgrywek rozpoczęły grupy junior starszy (trener Marcin Laska) i junior młodszy (trener Andrzej Sowiński) MKS Orzeł.
W pierwszym treningu juniorów starszych uczestniczyło 16 zawodników a w treningu juniorów młodszych 20.
W związku z prowadzonym naborem do grup młodzieżowych MKS Orzeł kolejnych 10 chętnych którzy zgłosili akces do klubu zostanie zaproszonych na treningi.
Zajęcia treningowe odbywać się będą 3 razy w tygodniu na obiektach MOSiR i przeplatane będą grami kontrolnymi.
Treningi prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu treningowego który posiada nasz klub.
Zapraszamy młodych zawodników z roczników 2000,2001,2002,2003,2004 na treningi w klubie MKS Orzeł Przeworsk (szczegóły na plakacie).