Grupy młodzieżowe rozpoczynają mecze domowe

Grupy młodzieżowe
Podkarpacka Liga U-19
Orzeł Przeworsk - APPN Stal Mielec
Drużyny młodzieżowe MKS Orzeł Przeworsk występujące w ligach podkarpackich rozpoczynają serię 21 spotkań w roli gospodarzy.
Dziś pierwszy z meczów w którym na obiekcie w Studzianie nasza drużyna U-19 zmierzy się z APPN Stal Mielec.
Jak już informowaliśmy w związku z realizacją inwestycji obejmującej budowę kompleksu lekkoatletycznego Stadion w Studzianie został bazą treningową i meczową przeworskiej młodzieży.
W tym czasie opiekę nad obiektem sprawuje MOSiR Przeworsk, który to natychmiast przystąpił do niezbędnych prac, przy długo nieużywanej płycie boiska.
Jak prezentuje się murawa boiska po przeprowadzonych zabiegach prezentujemy poniżej.
Już dzisiaj o godz. 11:00, na murawę wybiegną juniorzy starsi Orła, a ich ligowym rywalem będzie APPN Stal Mielec.
Zapraszamy na mecz do kibicowania naszym młodym zawodnikom.