Grupy młodzieżowe - wyniki

Grupy młodzieżowe -  wyniki

W weekend swoje mecze rozgrywają trzy zespoły MKS Orzeł Przeworsk.
Drużyny U-19 i U-17 rozegrają dwumecz z Brzozovią Brzozów, natomiast zespół U-15 zmierzy się z KS Wiązownica.

Podkarpacka Liga U-19

Orzeł Przeworsk - Brzozovia Brzozów 5:1 (4:0)
6' Mikołaj Krupiński 1:0, 8' Paweł Mirek 2:0, 13' Tobiasz Pieczek 3: 0, 34' Eryk Bartnik 4:0, 57' Filip Krupa 5:0 (rzut karny),76' Filip Lutecki 5:1

Orzeł: Mateusz Łuczyk (75'Szymon Wilk) - Antoni Pelc, Filip Krupa (65' Karol Kopczyński), Karol Pustka (75'Szymon Korzeniowski), Eryk Bartnik (60'Jakub Kuźma), Mikołaj Krupiński, Szymon Kiełbicki, Tobiasz Pieczek, Cezary Kluz (60' Hubert Lasek), Szymon Szpytma (65' Kacper Kaczmarzyk), Paweł Mirek (75' Karol Balawender)
Trener - Grzegorz Łuczyk
Kierownik drużyny – Hieronim Starzec

Podkarpacka Liga U-17

Orzeł Przeworsk – Brzozovia Brzozów 5:0 (3:0)

bramki: Dominik Starzyk, Karol Ochyra, Karol Kuryło, Bartosz Owsiak, Mikołaj Wrona

Orzeł: Filip Maga (70' Bartłomiej Konieczny) – Stanisław Markowski (55' Maksymilian Kopczyński), Bartosz Derewecki, Karol Mazur, Patryk Oleksiewicz (70' Bartosz Cichy), Mikołaj Wrona, Dominik Starzyk, Patryk Wnuk (55' Marcel Nykiel), Karol Ochyra, Karol Kuryło (55' Kacper Krupa), Bartosz Owsiak (70' Filip Gołębiowski)
Trener - Waldemar Kornafel

Liga Okręgowa U-15

KS Wiązownica - MKS Orzeł Przeworsk 1:11

bramki dla Orła: Jakub Jankowski 3, Tymon Kukla 2, Przemyslaw Biały 2, Michał Przewrocki 2, Szymon Lasek i Dominik Starzyk

Orzeł: Konieczny - D.Ryfa, Superson, Drzystek, T.Biały, F.Ryfa, D.Starzyk, Kukla, P. Biały, Lasek, Jankowski, Przewrocki, Knytel, Leja, Sopel, M.Starzyk.

Trener - Grzegorz Łuczyk