Grupy młodzieżowe - znani rywale drużyn Orła
Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej przedstawił podsumowanie rozgrywek młodzieżowych w poszczególnych grupach lig podkarpackich. Tym samym drużyny MKS Orzeł Przeworsk poznały rywali w sezonie wiosennym.
Przypominamy zasady rozgrywek.W rozgrywkach młodzieżowych lig podkarpackich obowiązuje system mecz i rewanż w sezonie jesiennym i w sezonie wiosennym. Obie rundy są niezależne, a awanse i spadki obowiązują po każdej z rund.
Skład grupy rozgrywkowej w rundzie wiosennej – rozgrywki A1 JUNIOR STARSZY (U-19)
MKS Orzeł Przeworsk
FKS Stal Mielec S.A.
Czarni Jasło
Stal II Rzeszów S.A.
SMS Siarka II Tarnobrzeg S.A.
Ziomki/Zimowit Rzeszów
PZU SMS Resovia II Rzeszów
Ekoball Sanok
Skład grupy rozgrywkowej w rundzie wiosennej – rozgrywki B1 JUNIOR MŁODSZY (U-17)
MKS Orzeł Przeworsk
JKS SMS II Jarosław
Wisłok Strzyżów
Lechia Sędziszów Młp.
Brzozovia Brzozów
Pogoń-Sokół Lubaczów
AP Sanok
Zapraszamy chętnych chłopców z roczników 2008, 2007, 2006, 2005, 2004 do treningów i uczestnictwa w rozgrywkach w ligach podkarpackich z czołowymi drużynami Podkarpacia.