Mamy certyfikat PZPN
Miło nam poinformować, że Polski Związek Piłki Nożnej przyznał MKS Orzeł Przeworsk „zielony certyfikat”, który otrzymują szkółki piłkarskie po uprzednim przejściu procedury weryfikacyjnej.
Nadanie certyfikatu przez PZPN oznacza, że szkółka spełnia kryteria związane z jej funkcjonowaniem.
Certyfikowane kluby są monitorowane przez PZPN, mogą liczyć na wsparcie krajowej federacji które pozwala na ich systematyczny rozwój i tworzenie przyjaznego środowiska dla młodych sportowców.
W ramach programu odbywają się również wizyty edukacyjne, realizowane przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych trenerów ze struktur PZPN oraz Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej
Klubom udzielane jest także wsparcie w zakresie zarządzania szkółką piłkarską – webinaria, szkolenia, materiały oraz możliwość korzystania z Systemu Zarządzania Szkółką Piłkarską.
Certyfikat zielonej gwiazdki daje Rodzicom gwarancję odpowiedniego szkolenia na odpowiednim poziomie.
Zapraszamy na zajęcia do naszych grup treningowych (roczniki 2016, 2017, 2018, 2019).