Orłowcy z 2 miejscem w turnieju

Nasz zespół zajmuje 2 lokatę w mocno obsadzonym w turnieju halowym - XV Memoriale im. Władysława Szewca który rozegrany został w Sieniawie.
W turnieju wystąpiło 5 drużyn: Sokół Sieniawa, Orzeł Przeworsk, Puszcza Niepołomice, Siarka Tarnobrzeg, Wólczanka Wólka Pełkińska.
Rozpoczynamy grę od dwóch przegranych, z Sokołem Sieniawa i Wólczanką, jednak w kolejnych dwóch meczach pokonujemy Siarkę Tarnobrzeg 3:0 oraz Puszczę Niepołomicę 5:2! co zapewnia Nam drugą lokatę w turnieju.
Losy turnieju ważyły się do ostatnich sekund ostatniego spotkania w którym zmierzyliśmy się z występującą w Fortuna 1 Liga Puszczą Niepołomice.
Decydującą bramkę zapewniającą Nam w ‘małej tabeli´ drugą lokatę zdobywa Edwin Struś na 40 sekund przed zakończeniem spotkania!
Spore emocje i walka fair play.
Edwin z dorobkiem 5 bramek został wicekrólem strzelców turnieju.
Brawo Orłowcy za walkę do końca !
Turniej zakończył się wygraną Sokoła Sieniawa.
Kolejne miejsca zajęli: Orzeł Przeworsk, Puszcza Niepołomice, Wólczanka Wólka Pełkińska, Siarka Tarnobrzeg.
Orzeł wystąpił w następującym zestawieniu:
Mateusz Łuczyk, Filip Maga – Artur Gurak, Mateusz Kowal, Filip Krupa, Kacper Najsarek, Antoni Pelc, Patryk Broda, Sylwester Kielich, Edwin Struś, Paweł Gurak, Szymon Szpytma
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie.