Orzeł - Ekoball Stal Sanok środa godz. 16.30
Gramy na Budowlanych!

W środę o godz. 16:30 piłkarze Orła Przeworsk rozegrają kolejne ligowe spotkanie.
Po przegranej na wyjeździe z Karpatami Krosno 1:2, tym razem podopieczni trenera Pawła Załogi zmierzą się na stadionie Miejskim w Przeworsku, z zajmującą czternastą pozycję w ligowej tabeli Ekoball Stal Sanok.
Drużyna z Sanoka w rundzie wiosennej zdobyła 7 punktów (wygrane z Wisłokiem Wiśniowa oraz Czarnymi Trześń i remis w Ropczycach z Błękitnymi) a w ostatniej wiosennej kolejce uległa na własnym stadionie Sokołowi Kolbuszowa Dolna 1:2.
W pierwszym meczu rozegranym na jesieni w Sanoku padł wynik remisowy 0:0.
Trzymamy kciuki za naszą drużynę.
Bądźcie z nami!
Bilety będzie można nabyć w kasie na godzinę przed rozpoczęciem spotkania w cenie 10 zł. Kobiety oraz dzieci poniżej 15 roku życia wstęp wolny.
Wśród osób które zakupią bilet, w przerwie meczu rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki, m.in. bon na pizze do wykorzystania w Restauracja Rico.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski przy ulicy Budowlanych.