Piknik Sportowo-Rekreacyjny
Serdecznie zapraszajmy na kolejną edycję Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego "Orzeł Łączy Pokolenia" który odbędzie się w sobotę, 22 lipca 2023r. na Stadionie Miejskim w Przeworsku.

W ramach Pikniku rozegrane zostaną mecze piłkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela.
Jako pierwsze swój mecz rozegrają dzieci z Akademii Piłkarskiej MKS Orzeł Przeworsk.

W kolejnym spotkaniu zmierzą się pierwsze drużyny Orła Przeworsk i Polonii Przemyśl.
Na deser zobaczymy spotkanie młodzieżowej drużyny Orła Przeworsk z Hutnikiem Kraków.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, czynne będzie też stoisko gastronomiczne.
Partnerem Pikniku są Lasy Państwowe.

Serdecznie zapraszamy w sobotnie popołudnie na Stadion Miejski w Przeworsku przy ulicy Budowlanych.