Raport z przygotowań seniorów
Za nami niemal 2 tygodnie przygotowań do rundy rewanżowej. Zawodnicy MKS Orzeł Przeworsk trenują od 9 stycznia a zajęcia treningowe odbywają się na obiektach MOSiR Przeworsk.
Zawodnicy skupiają się na intensywnym treningu siłowym, dążąc do wzmacniania kondycji fizycznej, kluczowego elementu w przygotowaniach do nadchodzących wyzwań.
Trener Patryk Broda ma do dyspozycji niemal wszystkich zawodników z szerokiej kadry, która uczestniczyła w jesiennej rundzie rozgrywek.
Do drużyny dołączył występujący na pozycji napastnika Patryk Zieliński, bliski finalizacji jest też transfer drugiego zawodnika.
Pierwszy mecz sparingowy zaplanowany jest na 3 lutego a przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Polonia Przemyśl.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z treningu: klik