RAUCH Polska nadal z Orłem

Miło nam poinformować, że Zarząd klubu MKS Orzeł Przeworsk o kolejny rok przedłużył umowę sponsorką z firmą RAUCH Polska Sp. z o.o. której siedziba mieści się w Przeworsku przy ulicy gen. Chruściela 13.
Przedłużenie współpracy z firmą RAUCH Polska to bardzo dobra wiadomość dla sympatyków naszego klubu tuż u progu rozpoczynającego się sezonu
Podziękowania dla Firmy Rauch za kolejny rok współpracy z klubem.
Firma Rauch Polska należy do austriackiej Grupy Rauch zrzeszającej podmioty zlokalizowane na całym świecie, których głównym przedmiotem działalności jest produkcja żywności, bądź też świadczenie usług w tym obszarze.
Obecna działalność sprowadza się do czterech podstawowych grup, do których należy: produkcja napojów bezalkoholowych, produkcja koncentratów z owoców i warzyw czym zajmuje się Rauch Polska, napełnianie napojów na rzecz podmiotów trzecich oraz produkcja piwa.
Historia rodzinnej spółki Rauch zaczyna się w Austrii i została założona równo 100 lat temu, w roku 1919. W Polsce swoje pierwsze dwa zakłady produkcyjne Rauchowie nabywają w roku 2011, natomiast w roku 2014 poszerzają działalność o kolejne dwa, w tym przeworski działający wcześniej pod nazwą O.K. Owocowe Koncentraty.
W chwili obecnej firma działa w 12 krajach europejskich, w których łącznie znajduje się 17 oddziałów.
Rodzina Rauch od wielu lat jest otwarta na wiele rynków, a tym samym i upodobań konsumentów. Oprócz nalewania swoich wyrobów do szklanych butelek i puszek, proponuje także kartony oraz butelki PET.
Poza przetwarzaniem jabłek, wykorzystuje do produkcji także winogrona, pomarańcze, brzoskwinie, truskawki oraz wiele innych, w tym egzotycznych, owoców. Przedsiębiorstwo oferuje również takie linie produktów jak soki Happy Day dla najbardziej wymagających klientów, nektary Bravo, herbaty i kawy mrożone, koktajle, napoje izotoniczne oraz linie specjalnie dla lokali gastronomicznych.
Firma jest również związana ze znaną na całym świecie marką produkującą napoje energetyczne Red Bull.
Firma patronuje różnego rodzaju sportom w tym narciarstwu czy znanym klubom piłkarskim.
Logo firmy Rauch można zobaczyć także na bolidzie Formuły 1 zespołu Red Bull Racing, a także podczas różnych imprez sportowych, na przykład w trakcie mistrzostw świata w siatkówce plażowej.