Remis w 27 kolejce

W spotkaniu 27 kolejki rozgrywek V ligi Orzeł zremisował w Morawsku z Płomieniem 0:0. Nasz zespół od 30 minuty musiał radzić sobie w 10 po czerwonej kartce dla Edwina Strusia (2 x żółta).
Orzeł który w dzisiejszy meczu wystąpił w dość okrojonym składzie (brak Karola Wilka, Maćka Tworzydło, Przemka Palucha oraz od dłuższego czasu Damiana Misiło) wywalczył jeden punkt, który przybliża nasz klub do awansu do IV ligi podkarpackiej.
Brawa dla zawodników za walkę, mimo gry w osłabieniu przez ponad godzinę nasz zespół nie dał się złamać. W 88 minucie meczu gospodarzy uratowała poprzeczka po strzale głową Radosława Strączka.

Płomień - ORZEŁ 0:0

ORZEŁ: Robert Kurosz - Mateusz Kowal, Radosław Salwach, Radosław Strączek, Piotr Misiąg - Mateusz Cząstka, Przemysław Kudła, Szymon Barszczak, Dawid Pigan, Edwin Struś, Piotr Boratyn.

Żółte kartki: Owarzany, Skiba, Pilch, Gil, Pajda - Przemysław Kudła
Czerwona kartka: Edwin Struś (2 x żółta)
Sędziował: Leszek Kogut (Przemyśl)