Sparing nr 4 i nr 5
Piłkarze Orła rozegrali mecze kontrolne nr 4 i nr 5.

W najbliższą sobotę ostatni mecz sparingowy, przeciwnikiem Orła będzie Pogoń Leżajsk.

Sparing nr 4 Piast Tuczempy - Orzeł Przeworsk 1:1

Mimo fatalnych warunków atmosferycznych (porywisty wiatr) nasz zespół rozegrał dobre spotkanie, tym razem zawiodła skuteczność.

Bramkę dla Orła zdobył Dawid Czyrny. Spotkanie rozegrano na naturalnej murawie na obiekcie w Muninie.

Piast Tuczempy - Orzeł Przeworsk 1:1 (1:0) 1:0 ? (44') 1:1 Dawid Czyrny (65')

Kurosz - Broda, zawodnik testowany 1, Domoń, Kowal - Wilk, Obłoza, zawodnik testowany 2, Flis, Najsarek - Kruk oraz Fluda, Stypa, Czyrny, Majba, Salwach, Bogacz, Łuczyk

Sparing nr 5 W kolejnym meczu kontrolnym tym razem ulegamy Głogovii Głogów Młp. 1:4 (1:1)

Orzeł - Głogovia 1:4 (1:1) 1:0 Jacek Flis (2') 1:1 Pyrdek - rzut karny (40') 1:2 Pyrdek (77') 1:3 ? (88') 1:4 ? (90')