Sparingi drużyn U-19 i U-17
W ostatnich dniach mecze kontrolne rozegrały drużyny U-19 i U-17 MKS Orzeł Przeworsk

▶️ Drużyna U-19, podopieczni trenera Grzegorza Łuczyka, w środę i sobotę rozegrała spotkania sparingowe z seniorskimi drużynami występującymi w klasie A.

▶️ W środowym meczu kontrolnym drużyna U-19 Orła remisuje na boisku Błyskawicy Rożniatów 2:2.
Bramki strzelili Jakub Krzanowski i Kacper Kaczmarzyk.
W meczu zaprezentowała się następująca kadra:
Maga, Konieczny- Markowski, Mach, Mazur, Pustka, Oleksiewicz, Pelc, Owsiak, Krzanowski, Kuryło, Kaczmarzyk, Wrona, Godlewski, Ochyra, Pieczek, Lasek

▶️ Kolejny sparing drużyny U-19 to wysokie zwycięstwo.
Przeciwnikiem w spotkaniu wyjazdowy była seniorska drużyna występującej w A klasie, Zorzy Jagiełła.
Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem naszej drużyny 9:2.
Bogatym łupem bramkowym podzielili się : Jakub Krzanowski 3x, Patryk Oleksiewicz 2x, Kacper Kaczmarzyk, Karol Ochyra, Karol Kuryło, Mikołaj Wrona po1x.

W meczu wystąpiła następują kadra: Bartłomiej Konieczny - Karol Kuryło,Antoni Pelc,Karol Mazur,Kamil Pieczek,Patryk Oleksiewicz,Kacper Kaczmarzyk,Gabriel Mach,Jakub Godlewski,Karol Ochyra,Jakub Krzanowski,Szymon Techmański, Kacper Uberman,Bartosz Owsiak,Stanisław Markowski,Mikołaj Wrona,Hubert Lasek.

▶️ Drużyna U-17 (trener Waldemar Kornafel) rozegrała mecz sparingowy z przebywającą na obozie w Przeworsku drużyną UKS Derby 365 Warszawa wysoko wygrywając 10:2.
Strzelcy bramek dla Orła: 3x Derewecki, 2x Ryfa, Przewrocki, Owsiak, Kukla, Starzyk, Krzanowski

Orzeł: Bartosz Konieczny, Tomasz Biały, Dominik Starzyk, Bartosz Derewecki, Michał Starzyk, Michał Przewrocki, Filip Ryfa, Bartosz Owsiak, Dawid Ryfa, Jakub Krzanowski, Tymon Kukla, Bartosz Knytel, Michał Kuźma.