Testy motoryczne zawodników
Powoli dobiegają końca tegoroczne zajęcia drużynowe pierwszej drużyny MKS Orzeł Przeworsk.
W dniu wczorajszym w celu podsumowania jesieni oraz przygotowania do treningów wiosennych odbyły się testy motoryczne.
Przeprowadzone badania pozwolą odpowiednio zindywidualizować plan dla każdego zawodnika. Zostały przeprowadzone następujące testy: testy szybkościowe na fotokomórkach: 5,10,30 m, test siły eksplozywnej kończyn dolnych CMJ oraz test wytrzymałości IFT 30-15.
Dziękujemy ekipie Oleksy-Sport za kompleksowe badania Naszych zawodników.
Zgodnie z planem przebiegły testy, dzięki którym będę mógł zaplanować proces treningowy zindywidualizowany oraz wyznaczyć parametry do treningów indywidualnych dla zawodników które będą wykonywać w grudniu oraz styczniu.
Dzięki dzisiejszym testom będę miał również wyznacznik naszej pracy jaką wykonaliśmy ponieważ te same testy wykonywaliśmy w lipcu.
W teście wzięli także udział liczni zawodnicy z drużyny młodzieżowej U-19 Orła oraz dwóch zawodników z U-17 - powiedział trener Orła Marcin Laska.