Trener Orła o meczu - wypowiedź
Wypowiedzi pomeczowe - Orzeł - Czarni
Paweł Załoga
Chcieliśmy bardzo dzisiaj wygrać to spotkanie. W pierwszej połowie było widać sporą nerwowość w naszej grze i bardzo szkoda że nie wykorzystaliśmy chociaż jednej z dwóch stuprocentowych sytuacji co pozwoliłoby nam spokojniejsze prowadzenie gry.
W przerwie meczu zdecydowaliśmy na wprowadzenie do gry doświadczonego Piotrka Boratyna który miał jeszcze bardziej wzmocnić nasz atak. Piotrek wywiązał się znakomicie ze swoich założeń i dał nam po składnej akcji z Jackiem Flisem prowadzenie w tym meczu.
Po tej bramce na pewno grało nam się łatwiej i stworzyliśmy sobie kilka doskonałych sytuacji. Jedną z nich był znakomicie wykonany rzut wolny przez Bartka Buczka i piękna bramka którą była potwierdzeniem zasłużonego zwycięstwa w dzisiejszym meczu.
Dzisiaj trzeba się cieszyć wygraną a od jutra myślimy już o meczu z JKS Jarosław.
Mamy swój cel i musimy być bardzo zdeterminowani i konsekwentni w tym co sobie założyliśmy.