Trenujemy, rywalizujemy
W weekend dwie drużyny MKS Orzeł Przeworsk w ramach przygotowań rozegrały mecze kontrolne.
Pierwsza drużyna w mocno śnieżnej scenerii rozegrała test mecz z Resovia II Rzeszów. Rywal okazał się bardzo wymagający pokonując nasz zespół 4:0.
Orzeł: Bieleń (Maga) – Pelc (A.Gurak), Krupa (Broda), Kowal, Najsarek – Obłoza, Gurak, Szpytma, Kielich Boratyn, Struś.
W kolejnym meczu kontrolnym Orzeł zmierzy się z LKS Skołoszów.
Drużyna U-15 MKS Orzeł Przeworsk rywalizowała w turnieju halowym w Łańcucie w III Otwartych Mistrzostwach Powiatu Łańcut. Nasz zespół w pierwszym etapie rozgrywek zmierzył się z Dynovią Dynów 0:0, Stalą Łańcut 1:1, Jaworem Krzemienica 5:0 i Crasnovią 1:2.
Kadra na turniej: B. Konieczny, F. Ryfa, D.Ryfa, M. Drzystek, M. Starzyk, D. Starzyk, T. Biały, P. Biały, T.Kukla, J. Bajdak, B. Knytel, M. Przewrocki.
Trampkarze Orła awansowali do rozgrywek finałowych które rozegrane zostaną 25 lutego.