Wygrać z Sokołem

Po porażce w meczu z Polonią Przemyśl, tym razem nasza drużyna w kolejnym meczu domowym powalczy o ligowe punkty z Sokołem Kolbuszowa Dolna.
Mecz z Sokołem odbędzie się w ramach 24 kolejki IV ligi podkarpackiej.
Drużyna Sokoła z 34 punktami zajmuje obecnie 9 pozycję w ligowej tabeli. Piłkarze z Kolbuszowej w ostatniej ligowej kolejce, pokonali w spotkaniu wyjazdowym Wisłok Wiśniowa.
W pierwszym meczu rozegranym na jesieni lepszy był Orzeł, który po bramce Piotra Boratyna, wygrał w Kolbuszowej Dolnej 1:0.
Miejmy nadzieje, że tak jak na jesieni i teraz górą będzie nasz zespół, który po środowej przegranej będzie mocno zmotywowany.
Bądźcie z nami!

Bilety będzie można nabyć w kasie na godzinę przed rozpoczęciem spotkania w cenie 10 zł. Kobiety oraz dzieci poniżej 15 roku życia wstęp wolny.
Wśród osób które zakupią bilet, w przerwie meczu rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki, m.in. bon na pizze do wykorzystania w Restauracja Rico.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski przy ulicy Budowlanych.