Arkadiusz Kiszka nowym szkoleniowcem Orła Przeworsk

40-letni Arkadiusz Kiszka został nowym szkoleniowcem Orła Przeworsk, zastępując na tym stanowisku Daniela Zielenkiewicza.
Nowy trener naszego klubu ostatnio pracował w Starcie Pruchnik, z którym w sezonie 2015/2016 uzyskał awans do IV ligi podkarpackiej, wcześniej był w sztabie szkoleniowym Orła jako drugi trener (III liga, sezon 2008/2009), prowadził także Wólczankę Wólka Pełkińska.
Arkadiusz Kiszka w latach 2006-2010 reprezentował barwy naszego klubu jako zawodnik.
Zarząd klubu postawił przed trenerem cel w postaci awansu w najbliższym sezonie do IV ligi podkarpackiej.
Nowemu trenerowi życzymy powodzenia w pracy w Orle Przeworsk.

Jednocześnie Zarząd klubu dziękuje za współpracę dotychczasowemu trenerowi Danielowi Zielenkiewiczowi i życzy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej.