Drużyna U-15 Orła poznała rywali w sezonie wiosennym

Nasz najmłodszy zespół, trampkarze starsi zakończył zmagania na 6 miejscu w gr. B ligi podkarpackiej.
W sezonie wiosna 2022 nasi młodzi zawodnicy rywalizować będą na stadionach Podkarpacia z następującymi rywalami:

Skład grup rozgrywkowych w rundzie wiosennej – rozgrywki C1 TRAMPKARZ STARSZY Grupa B:
Siarka Tarnobrzeg S.A., Ekoball Sanok, Kolbuszowianka Kolbuszowa, Czarni 1910 Jasło, Orzeł Przeworsk, UKS Orlik Przemyśl, Iskra Zgłobień, UKS SMS Rzeszów.

Rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż, także czeka nasz zespół 14 ciekawych pojedynków.

Kadra drużyny:
Biały Przemysław, Biały Tomasz, Chmiel Dawid, Czepiel Patryk, Drzystek Miłosz, Gołębiowski Filip, Jankowski Jakub, Konieczny Bartłomiej, Kopczyński Maksymilian, Krzanowski Jakub, Kukla Tymon, Lasek Szymon, Nykiel Marcel, Owsiak Bartosz, Piątek Radosław, Rogoża Norbert, Ryfa Dawid, Ryfa Filip, Starzyk Dominik, Starzyk Michał, Superson Łukasz

Trener: Robert Gilarski