Drużyna U-17 Orła poznała rywali w sezonie wiosennym

Kolejny nasz zespół tym razem U-17 (juniorzy młodsi) który zakończył zmagania na 4 miejscu w gr. B ligi podkarpackiej poznał swoich rywali.
W sezonie wiosna 2022 nasi młodzi zawodnicy rywalizować będą na stadionach Podkarpacia z następującymi rywalami:

Skład grup rozgrywkowych w rundzie wiosennej – rozgrywki B1 JUNIOR MŁODSZY
Grupa B:

Stal II Rzeszów S.A, AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, SMS Siarka Tarnobrzeg, Czarni 1910 Jasło, Orzeł Przeworsk, Ekoball Sanok, JKS SMS II Jarosław, Wisłok Strzyżów.
Rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż, także czeka nasz zespół 14 ciekawych pojedynków.

Kadra drużyny:
Bartnik Eryk, Brud Tomasz, Kaczmarzyk Kacper, Kiełbicki Szymon, Korzeniowski Szymon, Kukulski Bartosz, Kuryło Karol, Łuczyk Mateusz, Maga Filip, Majba Tomasz, Markowski Stanisław, Mirek Paweł, Ochyra Karol, Oleksiewicz Patryk, Pelc Antoni, Piasek Łukasz, Pieczek Kamil, Pustka Karol, Scherer Bartosz, Szpytma Szymon, Wnuk Patryk, Wrona Mikołaj

Trener: Grzegorz Łuczyk
Kierownik drużyny: Hieronim Starzec