Drużyna U-19 Orła poznała rywali w sezonie wiosennym

Kolejny nasz zespół tym razem U-19 (juniorzy starsi) który zakończył zmagania na 6 miejscu w gr. B ligi podkarpackiej poznał swoich rywali.
W sezonie wiosna 2022 nasi zawodnicy rywalizować będą na stadionach Podkarpacia z następującymi rywalami:

Skład grup rozgrywkowych w rundzie wiosennej – rozgrywki A1 JUNIOR STARSZY
Grupa B:

Ekoball Sanok, Igloopol Dębica, SMS Resovia II Rzeszów, Orzeł Przeworsk, Start Rymanów, APPN Mielec, SMS Siarka II Tarnobrzeg, Strug Tyczyn

Rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż, także czeka nasz zespół 14 ligowych pojedynków.

Kadra:
Bogacz Szymon, Brud Tomasz, Cużytek Igor, Haloszka Mikołaj, Kiełbicki Szymon, Kierepka Filip, Kisiel Jakub, Kluz Cezary, Kopczyński Karol, Kowal Krystian, Krupa Filip, Łuczyk Mateusz, Maga Filip, Majba Tomasz, Mirek Paweł, Ochyra Daniel, Pieczek Tobiasz, Rydzik Łukasz, Sikora Jakub, Szkoda Dawid.

Trener: Patryk Broda