Drużyna U-15 Orła zakończyła rozgrywki
Młody zespół MKS Orzeł Przeworsk występujący w lidze okręgowej, kategoria U-15 (trampkarz starszy) zakończył rozgrywki.
Drużyna prowadzona przez trenera Grzegorz Łuczyka ukończyła zmagania na drugiej pozycji w tabeli z dorobkiem 18 punktów (tyle samo punktów co liderujący JSRR Jarosław), bramki 37-9.
Na ten bilans złożyło się 6 wygranych i 1 przegrana.

Kadra drużyny U-15 liczy 27 zawodników:

Jan Buczkowski, Piotr Kostka, Alexander Baj, Tomasz Biały, Michał Górski, Bartosz Knytel, Tymon Kukla, Jan Michalicha, Dawid Powroźnik, Jan Półtorak, Adrian Paź, Daria Paź, Cezary Stepaniak, Michał Starzyk, Dawid Ryfa, Bartosz Wrona, Jakub Uksik, Bartosz Zych, Michał Masztalerz, Jakub Bajdak, Kamil Botwina, Filip Balawender, Szymon Dzimira, Krzysztof Kuter, Michał Kuźma, Dawid Pikuła, Simon Wróbel
Trener: Grzegorz Łuczyk

Najlepsi strzelcy drużyny:

18 - Tymon Kukla
6 - Dawid Pikuła
3 - Dawid Powroźnik, Dawid Ryfa
2 - Szymon Dzimira, Jan Półtorak
1 - Jan Michalicha, Krzysztof Kuter, Tomasz Biały

Część zawodników trafiło do naszego klubu w ramach porozumienia ze Szkółką Orzełek Przeworsk.
Gratulujemy drużynie udanej rundy jesiennej w biało-czerwonych barwach i życzymy powodzenia w sezonie wiosennym.