Odrabiamy zaległosci: Orzeł - Płomień Morawsko na Budowlanych !!!
Zmianie uległ gospodarz zaległego meczu 13. kolejki V ligi. Pojedynek Orła z Płomieniem Morawsko odbędzie się 18 listopada o godzinie 13.00 na Stadionie Miejskim w Przeworsku.
Mecz ten miał się pierwotnie odbyć 28 października ale został odwołany ze względu na niezdatne do gry boisko.
Obecnie z uwagi na grząską murawę na obiekcie w Morawsku i niesprzyjające prognozy pogody na najbliższe dni zachodziło prawdopodobieństwo, że spotkanie po raz kolejny może się nie odbyć.
Kluby doszły do porozumienia i mecz rundy jesiennej zostanie rozegrany na Budowlanych, natomiast spotkanie rundy wiosennej odbędzie się na obiekcie w Morawsku.

Na ten mecz ważność zachowują karnety kibica.
Bilety wstępu w cenie 10 zł, kobiety oraz dzieci do 15 roku życia wstęp wolny, wejście na karnety weryfikowane na podstawie autoryzowanej listy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy ul. Budowlanych.

18 listopada 2023, sobota godz. 13:00
 V liga, kolejka 13