Drużyna U-17 Orła zakończyła rozgrywki
Kolejny młody zespół Orła Przeworsk zakończył rozgrywki. Drużyna występowała w lidze okręgowej, kategoria U-17 (junior młodszy).
Zawodnicy prowadzeni przez trenera Waldemara Kornafla ukończyli zmagania na 1 pozycji w tabeli z dorobkiem 16 punktów, bramki 38-3. Na ten bilans złożyło się 5 wygranych i 1 remis.

Kadra drużyny U-17 liczy 21 zawodników.

Bartłomiej Konieczny, Dominik Starzyk, Miłosz Drzystek, Tomasz Biały, Bartosz Derewecki, Dawid Ryfa, Łukasz Superson, Jakub Jankowski, Michał Starzyk, Filip Ryfa, Bartosz Knytel, Przemysław Biały, Tymon Kukla, Jakub Bajdak, Marcel Nykiel, Maksymilian Gogój, Jakub Krzanowski, Maksymilian Kopczyński, Bartosz Owsiak, Dawid Pikuła, Norbert Rogoża
Trener: Waldemar Kornafel

Najlepsi strzelcy drużyny:
9 - Przemysław Biały
5 - Bartosz Owsiak
4 - Dawid Ryfa
3 - Dominik Starzyk, Tymon Kukla, Bartosz Knytel
2 - Jakub Krzanowski, Michał Starzyk, Marcel Nykiel, Bartosz Derewecki
1 - Miłosz Drzystek, Maksymilian Gogój

Gratulujemy drużynie udanej rundy jesiennej w biało-czerwonych barwach i życzymy powodzenia w sezonie wiosennym.