Drużyna U-19 Orła zakończyła rozgrywki
Kolejny młody zespół Orła Przeworsk zakończył rozgrywki. Drużyna U-19 MKS Orzeł Przeworsk występowała w Lidze Podkarpackiej A1 - grupa II.
Zawodnicy prowadzeni przez trenera Grzegorza Łuczyka ukończyli zmagania na wysokim 4 miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów, bramki 40-20 (ustępując w tabeli tylko Stali II Rzeszów, Stali Mielec i Ekoball Stal Sanok)
Na ten bilans złożyło się 6 wygranych, 2 remisy i 3 przegrane.

Kadra drużyny U-19 liczy 27 zawodników.
⬜️
Bartłomiej Konieczny, Mateusz Luczyk, Filip Maga, Tomasz Brud, Jakub Godlewski, Kacper Kczmarzyk, Szymon Kiełbicki, Karol Kuryło, Hubert Lasek, Gabriel Mach, Tomasz Majba, Stanisław Markowski, Karol Mazur, Paweł Mirek, Karol Ochyra, Patryk Oleksiewicz, Jakub Krzanowski, Bartosz Owsiak, Antoni Pelc, Kamil Pieczek, Karol Pustka, Marcin Szpetnar, Szymon Techmański, Wojciech Tonia, Kacper Uberman, Patryk Wnuk, Mikołaj Wrona
Trener: Grzegorz Łuczyk
Kierownik drużyny: Hieronim Starzec

Najlepsi strzelcy drużyny:
10 goli - Jakub Krzanowski
9 goli - Jakub Godlewski
5 gole - Karol Ochyra
3 gole - Patryk Wnuk, Karol Mazur
2 gole - Kamil Pieczek, Karol Pustka
1 gol - Kacper Kaczmarzyk, Szymon Kiełbicki, Karol Kuryło, Wojciech Tonia, Paweł Mirek, Tomasz Brud.

Gratulujemy drużynie udanej rundy jesiennej w biało-czerwonych barwach i życzymy powodzenia w sezonie wiosennym.