Feniks Clinic partnerem medycznym Orła

Feniks Clinic partnerem medycznym MKS Orzeł Przeworsk

Z radością informujemy, że przedłużyliśmy trwającą już od siedmiu lat współpracę z Feniks Clinic Rafał Pieniążek.
Fizjoterapeuci nadal zapewniać będą kompleksową opiekę medyczną naszym piłkarzom w kolejnej rundzie.

W ramach współpracy Feniks Clinic zajmie się opieką medyczną nad seniorską oraz młodzieżowymi drużynami w zakresie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji po urazach.
Feniks Clinic to placówka fizjoterapeutyczna, gdzie można skorzystać z najnowocześniejszych metod z zakresu terapii manualnej, fizjoterapii oraz innowacyjnej fizykoterapii.

Feniks Clinic specjalizuje się w fizjoterapii sportowej wykorzystując diagnostykę usg narządu ruchu, terapię manualną oraz najnowocześniejszy sprzęt do fizykoterapii oraz odnowy biologicznej firmy BTL Fizjoterapia, z którego korzystają czołowe kluby piłkarskie takie jak Real Madryt, Slavia Praga czy reprezentacja Brazylii.
Nowością jest wyjątkowa strefa SPA, w której można skorzystać z groty solnej, sauny oraz jacuzzi. Dodatkowym elementem uzupełniającym ofertę SPA jest klimatyczny gabinet masażu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego partnera, którego siedziba mieści się w Przeworsku przy ulicy Łańcuckiej 59.