Wygrana z Płomieniem

3 punkty na inaugurację

W spotkaniu inagurującym rundę wiosenną Orzeł pokonał Płomień Morawsko 3:1 (2:1)
Bramki dla Orła: Patryk Broda rzut karny (faul na Piotrze Boratynie), Piotr Boratyn (asysta Artur Gurak) oraz Edwin Struś.
Orzeł - Płomień 3:1 (2:1)
❌0️⃣1️⃣ Kamil Pilch (8')
✅1️⃣1️⃣ Patryk Broda (19') rzut karny
✅2️⃣1️⃣ Piotr Boratyn (42')
✅3️⃣1️⃣ Edwin Struś (90')
Nasi piłkarze musieli dzisiaj włożyć sporo trudu by zainkasować 3 punkty.
Rywale naszej drużyny bardzo starali się aby wywieźć punkty z obiektu przy Budowlanych i mimo ataków naszej drużyny od 1 minuty spotkania to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie w 8 minucie meczu.
Wyrównanie nastąpiło w 19 minucie spotkania kiedy to Patryk Broda wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na będącym w sytuacji sam na sam z bramkarzem Piotrze Boratynie.
Tuż przed przerwa nasz zespół wyszedł na prowadzenia, Artur Gurak posłał piłkę w pole karne a Piotr Boratyn strzałem głową ulokował piłkę w bramce.
W drugiej połowie spotkania drużyna Płomienia starała sie zdobyć wyrównującą bramkę lecz bramkarz Orła nie dał się zaskoczyć.
W 90 minucie meczu bramkę na 3:1 dla Orła po indywidualnej ackji zdobył Edwin Struś.
Dziękujemy drużynie Płomienia za sportową rywalizację.
Orzeł: Bieleń – A. Gurak, Broda, Krupa, Kowal – Najsarek (90' Pelc), P. Gurak, Obłoza, Struś, Kielich (88' Mirek) – Boratyn (68' Piątek)
Płomień: Kurpiel – Sobolewski (85’ Draus), Serafin, Leśny, Skrzypek (80’ Adamarek)- Szuflita, Roman (88’ Lis) - M. Pindak (62’ Krzesiński, Pilch, Niemczak (56’ J.Pindak)- Owarzany
Kolejne spotkanie na Stadionie Miejskim w Przeworsku odbędzie się w sobotę 1 kwietnia o godzinie 16.00 a rywalem Orła będzie Start Pruchnik.